24.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | III. třída , 2015-2016

--

V Kralovicích se radovali hosté z Úněšova

31. J. Lavička , 43. D. Kašpar - 12. P. Eger , 58. M. Mižár , 83. P. Eger
0

Njedřív vedení hostů, pak obrat domácích a nakonec výhra hostů. Tak vypadal vývoj tohoto nedělního utkání.

První půle pro Kralovice B

Kralovické béčko bohužel do zápasu nevstoupilo příliš šťastně, jelikož domácí gólman musel už ve 12.minutě lovit míč ze své sítě. O gólovou trefu se postaral Patrik Eger. Odpověď domácích přišla po půlhodině hry. Ve 31.minutě srovnal na 1:1 Jan Lavička. O obrat se pak pokusil Daniel Kašpar. Pokus to byl úspěšný a ve 43.minutě byl stav 2:1.

Druhý poločas ovládli hosté

Kralovice B však vedení neudržely. Po necelé hodině hry, konkrétně v 58.minutě srovnával na 2:2 Michal Mižár. Domácí se sice snažili, ale úspěch to nepřineslo. V 83.minutě si rozhodující gól připsal opět Eger a Slavia Úněšov si na cestu domů vzala všechny body.

TJ Sokol Kralovice B
J. Bodurka [-] - K. Křížek [-] , F. Zimanzl [-] , M. Kůsa [-] , D. Kašpar [-] , V. Ježek [-] , P. Pícl [-] , M. Pecka [-] (80. J. Houdek [-] ) , P. Vopat [-] (72. V. Domabyl [-] ) , A. Havlíček [-] , D. Kabát [-] (20. J. Lavička [-] )

TJ Slavia Úněšov
J. Bouda [-] - J. Jedlička [-] , P. Eger [-] , D. Randa [-] , E. Eger [-] , Z. Hlous [-] , P. Nechutný [-] (46. T. Huml [-] ) , D. Huml [-] , M. Mižár [-] , M. Mižár [-] (75. F. Kovařík [-] ) , T. Janda [-]

ŽK: 74. K. Křížek , 90. J. Lavička - 64. Z. Hlous , 67. D. Randa .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: REIPRICH Václav - ŠKVOR Tomáš (N), MIŽÁR Miroslav (N).