18.kolo, Plzeňský | Rokycany | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Vyrovnaný duel

0

Utkání dvou B týmu , ale oba s jiné strany tabulky.Rakové chyby nepartný počet bodů na to , aby mohla pomýšlet na postup ze soůtěže, takže každy bod je pro ní nesmiřně důležitý, kdežto Radnice se v poklidu drži ve středu tabulky, kde by jí nic hrozit nemělo a jen se snaží po malých krocích blížit pevnější půlce.Minulý duel těchto soupeřů byl velmi vyrovaný a až ve 71 minutě dokázal Rakovský ůtočník zasahnout a pomohl , tak týmu zvitězit 2:1 .Dnes se také neočekával nějaký hodně golový duel a byla to také pravda, ale více až v reportu.

Prvni poločas vyšel pro oba týmy stejně

Začátek zápasu byl velmi vyrovnaný.Od první minuty týmy bojovali o to , aby se dostali do nějaké brankové situace a umožnilo se jim dostat do vedení, ale tohle se ani jednomu celku nedařilo a to ani , když spáli na obou strnách velké šance.Ovšem hosté přededli proč je není radno podcenovat a ve 24 minutě si dokázali vypracovat golovou situaci na jejíž konci stál Tomáš Buchanec, který vědel kam namířit svou střelu a dokázal , tak svůj tým dostat do vedeni 1:0.Na což se snažili domáci co nejdřive odpovědět a za necelé 4 minuty se jim to také povedlo a to , když Jaroslav Šilhánek přesně namířil a dokázal tak vyrovnat ukání 1:1.Oba týmy predváděli velmi pěkny fotbal, až na některé nepřesnosti skončil prvni poločas , jak měl a to remizou 1:1

Domáci to tak nechtěli nechat !

Ovšem domáci si řekli, že to takhle nemohou nechat a rozhodli se bojovat a ukázat své kvality soupeři . Snažili se ůtočit na bránu, vstřelit tu rozdílovou branku a snaha se také vyplaci a v 65 minutě to potvrdil František Bůcha , který přesně našel skulinku a poslal, tak své mužstvo do vysněného vedení.Domáci se snažili přidat další branku, ale hosté si řikali, že když už dokázali dát jeden , tak proč né druhý !!! A 15 minut před koncem se jim to málem potvrdilo, když jeden z hostujícich hráču trefil tyč a z nasledno odrazu domáci využili situace a sprintovali za dalši brankou, kterou přidali a zvětšili tak své vedení zásluhou Martina Bělé na 3:1.Duel se už poté jen dohrával a bohužel se stala , také jedna nedobrá situace, kdy se Radnicim zranil jeden s klíčových hráču a na obrazu hry to mělo velký podíl.Nezapomente ohodnotit , jak se vám na stadionu libilo a jak vám chutnalo občerstveni, budeme rádi za váš názor.

TJ Sokol Raková B
Pavel Janda: Zápas jsme odehráli dobře a nebyl to lehký soupeř.Mohli jsme si výhru upevnit dřive a dohrávat v klidu, ale je dobře , že jsme na konec vyhráli .Fanoušci fandili a mi jsme rádi, že je máme.

TJ Sokol Radnice B
Daniel Buchanec: vyrovnany zapas, meli jsme smulu,moc se nam tonesešlo,prvno pule remza, druhy poločas zraneni klice, bylo drevno 2:1 15 minut před koncem a pak s protiutoku jsme dostaloí o´gol sttridani a slabsi to bylo , rozhodci vykon dobry, diváci malo fandili

P. Šístek [-] - F. Bůcha [-] , J. Šilhánek [-] , P. Procházka [-] (79. J. Blažek [-] ) , R. Harnoch [-] , V. Běhounek [-] (54. M. Běle [-] ) , M. Pelc [-] , J. Bartoš [-] (82. O. Král [-] ) , T. Nolč [-] , J. Nolč [-] , D. Balík [-]

Š. Körner [-] - J. Jonák [-] , J. Kučera [-] , D. Buchanec [-] , J. Koníček [-] (46. J. Koželuh [-] ) , J. Körner [-] (24. L. Koffer [-] ) , R. Kokoška [-] , P. Jícha [-] , T. Buchanec [-] , M. Kroc [-] , P. Kabát [-]

ŽK: 72. J. Jonák .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: KOMÍNEK Stanislav - HUCL Lukáš, AUBRECHT Jan.