15.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Verušičky klopýtly

0

Zápas založený spíše na bojovnosti než na fotbalovém umu. Boj, který rozhodla pouhá jedna branka ve 20. minutě. Zápas ztěžoval velký vítr, který v Teplé foukal.

Rozhodnuto.

Od zahajovacího hvizdu rozhodčího byl na hřišti s hráči přítomen i vítr, který všechno snažení na přesné nahrávky kazil. Oba dva týmy měly s větrem problém. Domácí měli na začátku zápasu trochu navrch. Ve 20. minutě skŕoval obránce domácího celku Mydloch Rudolf. Míč centrovaný od rohového praporku svojí hlavou usměrnil do brány. Mydloch Rudolf v té chvíli asi těžko mohl tušit., že tímto gólem rozhodl zápas.

Druhý poločas nepřinesl překvapení

Ve fotbale jednobrankový rozdíl nic není. Hosté měli celých 45 minut na vyrovnání popřípadně i výhru. Ovšem druhý poločas gól nepřinesl ani na jedné straně. Oba dva týmy si vytvořily několik šancí. Hosté mohli vyrovnat, když se ocitl samotný Hrabě Radek před bránou. Jenže útočník hostů nabízenou šanci nevyužil. Domácí pustili do hry všechny své náhradníky, což mělo za následek vyrovnání hry. Domácí náhradníci nenadchli, ale ani neurazili a udržely výsledek 1:0.

TJ Sokol Teplá B
Pavel Charvát: Férový boj, za který soupeři děkuji. Na druhou stranu jsme to byli my kdo měl o něco málo více ze hry , tudíž vítězství si zasluhujeme.

TJ Slavia Krásné Údolí
Vlastimil Olejník: Rozhodl jediný gól ze standardní situace, který nás mrzí. Chyběla nám bojovnost, bez které nelze vyhrát.

M. Bydžovský [-] - O. Suja [-] , R. Mydloch [-] , P. Charvát [-] , P. Kocourek [-] (55. P. Procházka [-] ) , T. Hejda [-] - J. Rychtařík [-] (45. S. Čáp [-] ) , M. Duraj [-] - R. Peřina [-] , R. Hrabovský [-] (55. J. Čubr [-] ) , B. Michalec [-]

V. Olejník [-] - D. Kašpar [-] - D. Vlček [-] , P. Olejník [-] , J. Podskoč [-] - F. Korunka [-] , R. Hrabě [-] , M. Korunka [-] - D. Bůžek [-] , K. Kašpar [-] (59. J. Jůn [-] ) , M. Michalec [-] (60. M. Kokšál [-] )

ŽK: 82. B. Michalec - 90. M. Kokšál .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Ferkl Josef - HRABOVSKÝ Pavel (N), DVOŘÁK Zdeněk (N).