25.kolo, Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Dolany deklasovaly domácí

18. J. Lehotský , 60. J. Pokorný - 26. R. Kroka , 30. I. Tokar , 34. T. Náhlík , 64. T. Náhlík , 70. T. Náhlík , 75. I. Tokar (p.) , 77. T. Náhlík
0

V sobotu 28.5., se odehrál zápas Dolan s Broumovem "B". Dolany v předešlém kole inkasovaly 6 gólů, Broumov 3.

Hosté obrací počáteční vedení Broumova

S úvodním hvizdem rozhodčího Vaníčka se v Broumově spustil silný a vytrvalý déšť. Po počátečním oťukávání udeřili domácí v 18. minutě když využili rychlý protiútok. Hráči Dolan se dostávali komplikovaně před domácí branku a až ve 26. minutě se prosadil pěknou střelou Kroka. Ve 30. minutě skóre otočil ve prospěch hostů Tokar z přímého kopu. Do kabin šli Dolanští s dvoubrankovým náskokem, když se ve 34. minutě trefil do prázdné branky Náhlík.

Gólové hody Dolan

Po přestávce začali aktivněji Dolany, ale v 60.minutě si situaci zkomplikovali, když  po přímém kopu domácí snížili na 2:3. Poté se silný déšť změnil na přívalový s kroupami a zápas byl v 63. minutě přerušen. Po vynucené přestávce se hned v 64. minutě trefil Náhlík a uklidnil pro hosty hru. V 70. minutě Náhlík dává svůj hattrick a o výsledku už nikdo nepochybuje. V 75. minutě Tokar proměňuje pokutový kop a účet uzavírá v 77. minutě opět Náhlík.

S konečným hvizdem rozhodčího přestalo pršet.

autorem textu: Pavel Martínek

TJ Slovan Broumov B
J. Janouch [-] - P. Zelený [-] , M. Fajstl [-] , M. Dostál [-] , M. Felkel [-] , J. Lehotský [-] , T. Frydrych [-] , M. Riabec [-] , A. Krejčí [-] , J. Pokorný [-] , F. Dunovský [-]

TJ Dolany u Jaroměře
M. Kubásek [-] - L. Šrajbr [-] , O. Sedláček [-] , L. Praslička [-] - M. Růta [-] , I. Tokar [-] , R. Kroka [-] , T. Kejzlar [-] - T. Náhlík [-] , J. Kopecký [-] - L. Semanišin [-]

ŽK: 30. M. Dostál - 61. O. Sedláček . ČK: 89. M. Dostál .
Počet diváků: 30. Rozhodčí: Vaníček Michal - KLICNAR Jan (N), MARTÍNEK Pavel (N).