16.kolo, Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , 2015-2016

--

Jesenice otočila zápas s Broumovem

46. P. Sedláček , 47. J. Čermák , 50. V. Krčil , 75. T. Slabý , 79. V. Krčil - 22. P. Gajdoš , 43. P. Vik (p.) , 56. L. Beran
0

Také Jesenice se konečně dočkala prvního kola na svém hřišti v druhé polovině soutěže a zaslouženě vyhrála.

Broumov 100% v šancích

Také Velká Jesenice se dočkala prvního jarního kola na domácím hřišti proti celku z Broumova, na které se těšili snad všichni diváci, a za pěkného slunečného počasí jich přišlo hned přes stovku. Domácí se od úvodu zápasu tlačili více do koncovky, kdy měli 2 slibné šance, ale Sklenář ani Čermák toho nedokázali využít, což je mohlo mrzet. Naopak hosté byli produktivní, když v 21. minutě poslal hosty do vedení Gajdoš. Když ve 42. Minutě zvyšoval Vik z přísné penalty na 2:0, tak to vypadlo s domácími zle a Broumov dokázal vytěžit z minima maximum.

Otočka ze strany Jesenice

Do druhého poločasu musela v kabině Jesenice proběhnout nějaká motivační múza, protože se po hvizdu rozhodčího děli věci. Trenér vystřídal sestavu již v 46. minutě a střídající Sedláček se z trestného kopu téměř z poloviny hřiště náležitě odměnil trenérovi, když překvapil svým kopem brankáře Broumova. O 2 minuty později Čermák doráží do branky hostů míč po krásné akci Krčila a je vyrovnáno. Diváci ještě nestihli pořádně oslavit předchozí gól a Čermák pohotově zvyšuje na 3:2. Broumov však nerezignoval a dokázal srovnat zásluhou Berana. Závěr zápasu však zvládnuli lépe domácí, kteří v 74. minutě šli do vedení přízemní střelou Slabého. Ovšem na nejkrásnější branku si diváci museli počkat až do 79. minuty, když hbitý domácí útočník Krčil se dokázal prosmýknout kolem obránce u rohového praporku a krásným obloučkem přehodil brankáře Broumova Fajstla. Nakonec tedy Broumov odjel domů s prázdnou, naopak Jesenice potvrdila své postavení v tabulce.