18.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Kravaře nakonec obhájily domácí půdu

10. J. Koutný (p.) , 65. D. Šubrt
0

Domácí byli čtyři body za hosty a proto byl dnešní zápas obzvláště důležitý. Oba celky na tom byly více, či méně podobně a tak se schylovalo ke skutečně vyrovnané bitvě...

Kravaře ve vedení

Kravaře začaly mnohem lépe. V úvodu utkání se dostaly po odpískání penaly na značku pokutového kopu a Jan Koutný v 10. minutě neměl s proměněním šance problémy. Svor se rychle nevzpamatoval a do konce prvního poločasu již neodpověděl tak, jak bylo zapotřebí. Ve 37. minutě fasoval žlutou hráč Kubišta Antonín, jinak jsme nic dalšího v půli neshlédli a hráči se už jen stěhovali do šaten za stavu 1:0 pro domácí Kravaře.

Další branka pro domácí

Hosté sice měli své šance, jenže bez efektivity, která byla potřeba pro vyrovnání. Naopak domácí si výsledek chtěli pojistit. V 65. minutě se přesně prosadil David Šubrt a utkání již naznačilo, kdo že bude brát plný počet bodů. Svor se ani poté nezmohl na řádnou odpověd a proto se musel smířit s porážkou v celkovém znění 2:0 pro domácí družstvo.