16.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

Kravaře to doma nezvládly a berou jen bod

45. J. Koutný (p.) - 72. B. Koždoň
0

Kravaře byly týmem, který potřeboval také nutně vyhrát. Hrály doma a navíc se Stružnicí, která byla papírově vyrovnaným soupeřem. Ta se ale na utkání výborně připravila a dokázala stadion domácích vyloupit, byť až na penalty...

O jedné brance pro domácí

Domácí tým začal se Stružnicí vyrovnaně. Oba celky měly své šance, ale jen jedna z nich skončila za zády gólmana. To, když se v poslední možné minutě první půle, tedy v minutě 45., prosadil domácí hráč Jan Koutný, který si postavil míč na značku pokutového kopu a gólmanovi nedal šanci. Proměnil a domácí šli do vedení. Penalta byla nařízena z důvodu faulu domácího brankáře Čecha Radovana, který odstrčil soupeře a zmařil tak stoprocentní šanci domácích. Rozuzlení se konalo až v následujícím poločase. Do šatny za stavu 1:0.

Vyrovnání hostů

Hosté, oslabeni o jednoho hráče, navíc brankáře, museli s početní nevýhodou hrát dál. Domácí ovšem výsledek nepojistili a nakonec i o vedení přišli. Zařídil to v 72. minutě Břetislav Koždoň, který srovnal na 1:1. Ani jeden z týmů již nic zásaního nevymyslel a muselo se jít do penalt. Ty nakonec ovládli hostující hráči poměrem 3:4. Vítězství tak bere Stružnice za konečného stavu 1:2.