22.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Tuhaň doma nezaváhala

70. V. Krs
0

Do Tuhaně přijelo družstvo z Horní Libchavy a schylovalo se k více, něž vyrovnané bitvě. Tuhaň na tom byla přeci jen lépe, co se umístění v tabulce týče a tak do zápasu vstoupila jako nasazený tým...

Poločas bez branek

Relativně vyrovnaní zápas, co si budeme povídat. První třicetiminutovka byla přeci jen ze strany Libchavy lepší, než ze strany domácích. Bohužel, to jim nevydrželo po celý poločas a už vůbec ne po zbytek zápasu, kdy domácí zřejmě těžili nejen ze své půdy, ale také ze hry hostů, která jakoby odešla. Libchava začala míče nakopávat a byla to Tuhaň, která začala diktovat tempo hry. Bohužel jsme v poločase němeli možnost vidět pořádnou akci, natož branku a i proto jsme zde neshlédli žádné koření fotbalu, kterými jsou góly.

Rozhodnutí domácích

Tuhaň byla ta, která měla k vítězství blíže a podle toho druhý poločas také vypadal. Libchava nebyla puštena téměř k žádné zásadní šanci, a domácí byli těmi, kteří nadále určovali způsob hry. V 70. minutě se dokázal prosadit Václav Krs a utkání se výrazně přiklonilo k domácí straně. Gólman hostů, Groman navíc chytil i penaltu a nebýt jeho, Libchava by prohrála o vícero branek. Nakonec tedy domácí již nevyužili své šance a utkání končí za konečného výsledku 1:0.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (trenér Libchavy): Tuhaň vyhrála zaslouženě. Chtěli jsme sice vyhrát, protože ta tabulka je vyrovnaná, ale bohužel. Je to škoda, protože každý bod může týmy katapultovat výše. To, co jsme chtěli dnes ze zápasu vytěžit, se nám vůbec nepovedlo.