19.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Libchava byla vykradena Brništěm

25. P. Luft , 55. P. Luft
0

V noci před utkáním pořádně sprchlo a hráče tak čekal o to těžší zápas. Domácí chtěli vyhrát, ale věděli, že Brniště není jeden z nejlehčích soupeřů v lize. To se i dnes potvrdilo a hosté tak berou plý počet...

Jediná branka v utkání

Hráči se s terénem vypořádali nadmíru dobře a fanoušci měli možnost shlédnout kvalitní utkání. Šance byly na obou stranách a to se týká především prvních dvaceti minut, kdy se hra přeleválala nahoru a dolů a lítalo to od brány k bráně. Dvě tutovky a to z obou stran, ovšem neskončili v síti. To se ovšem nekonalo v minutě 25., kdy se dokázal, celkem šťastně, prosadit jeden z jmenovců, mladší Pavel Luft. To bylo z první půle vše a my se pojďme podívat na tu následující. Poločas za stavu 1:0 pro hosty.

Další branka do sítě Libchavy

Domácí byli o poznání lepším týmem a je fakt, že to, co je sráželo do role prohrávájícího, byla jen neschopnost se prosadit za záda brankáře hostů. V 55. minutě přišel další hřebíček do rakve domácích. Prosadil se podruhé Pavel Luft, kdy ještě bylo času dost a s utkáním se ještě dalo něco dělat. Brniště si ovšem zbytek utkání pohlídalo a branku do své brány nepustilo. Nic závažnějšího se tedy poté již nekonalo a do šaten jsme se s hráči rozloučili za konečného verdiktu 0:2 pro hosty z Brniště.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (vedoucí Libchavy): Chtěli jsme je potrápit. Máme tým, který by měl být schopen vyhrávat, ale poslední dobou se nám moc nedaří. Z utkání jme chtěli tři body, ale ty se bohužel nenaplnili.

M. Groman [-] - P. Heinrich [-] , V. Ondrúšek [-] , D. Le [-] , O. Pospíšil [-] , J. Houžvička [-] , T. Hřebřina [-] , J. Brejška [-] (55. R. Tichý [-] ) , M. Vyšohlíd [-] , J. Králíček [-] , P. Erben [-]