20.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

--

Skalice doma rozstřílela Košťálov

0

Zápas 20. kola proti Košťálovu se Skalici nadmíru podařil. Domácí vysoko zvítězili a získávají důležité body do tabulky.

Hanoušek otevřel skóre ve 2. minutě

Lepší vstup do zápasu předvedli domácí, hned ve sporné pozici zakončoval Hanoušek a poslal domácí do vedení. V 10. minutě trestný kop Martínka od autové čáry prošel přes vápno a skončil až v síti - 2:0. Ve 12. se k odraženému míči ve vápně dostal Hanoušek, ale jeho střela byla zblokovaná mimo branku. Ve 34. minutě přišla první vážnější šance hostů, kdy se ve slibné pozici objevil Janata, ale přestřelil.

Debakl ve Skalici

I úvod druhého poločasu vyzněl lépe pro domácí a po brzké brance navýšili vedení na 3:0 po střele Demkeho. V 54. přišla chyba v rozehrávce hostů a domácí šli do brejku, při kterém Štádler krásným lobem přehodil vyběhnutého Průchu - 4:0. V 57. hosté nestíhali a domácí toho využili k další brance, kterou vstřelil Demke - 5:0. V 58. minutě Cerman přihrávkou mezi obránce vybídl Holoviče, a ten střelou k tyči snížil na 5:1. V 64. byl ve vápně sražen Sádek a hosté měli šanci v podobě pokutového kopu, ale Cerman vysoko přestřelil. V 71. minutě se skvělým zákrokem blýsknul Průcha, kdy vytáhl Hanouškovu hlavičku z blízka. V 76. na 6:1 zvýšil Lebruška, který střelou z dálky nedal Průchovi šanci. Těsně před koncem ještě Janata snížil výsledek po pokutovém kopu.

FK Košťálov
Michal Baudyš (vedoucí): Disponujeme úzkým kádrem a ještě nás trápí zranění. A dnes to bylo znát. Nezbývá nám než doufat, že se do příštího týdne uzdraví někteří hráči. Příští týden nás čeká klíčový zápas doma proti Bozkovu.