19.kolo, Liberecký | Krajský přebor , 2015-2016

--

Divoká přestřelka skončila remízou

32. M. Stýbal , 51. F. Šindelář , 55. T. Pollach (vl.) , 59. M. Stýbal (p.) - 27. M. Hlavinka , 33. M. Hanousek , 60. M. Hanousek , 69. L. Martínek
0

Divokou přestřelku mohli diváci spatřit na hřišti Frýdlantu v zápase proti Skalici. Po poločase vedla Skalice, ale nakonec se musela smířit s remízou 4:4.

Jednoznačná převaha Skalice

Od počátku utkání byli hosté lepším týmem a svého soupeře drželi pod tlakem. Skalice se dostala do vedení po odvážném úniku stopera Hlavinky. O chvíli později došlo k navýšení vedení hostů, když se prosadil po kombinaci Hanoušek. Poté se k několika skvělým zákrokům dostal brankář Hofler. Po jedné z mála akcí Frýdlantu se prosadil Stýbal, prostřelil brankáře a snížil vedení hostí na 1:2.

Dvoubrankové vedení nedokázali ubránit ani proti deseti

První minuty druhého poločasu opět patřily Skalici. Hned v úvodu domácí zachránilo břevno. Poté se ale do překvapivého tlaku dostali domácí. Nejprve šel Šindelář do souboje s hostujícím obráncem a z odražený míč skončil v síti, 2:2. Další střelou poslal Stýbal domácí dokonce do vedení na 3:2, ale kvůli velké teči byla branka připsána jako vlastní. V 56. minutě běžel sám na brankáře Coufal, ten ho fauloval, následoval pokutový kop a červená karta. K penaltě se postavil Stýbal a dokonal skvělý comeback z 0:2 na 4:2. Jenže po chybě domácích stoperů snížil Hanoušek a v 69. minutě vyrovnal z trestného kopu Martínek.