Paulus Petr
Rozhodčí
Posledních 50 odpískaných zápasů
-
Chrastava - Stráž p. R. 3:0 (3:0) 23.03. 15:00 -
Dubice - Jestřebí 3:3 (2:2) 04.11. 14:00 -
LOKO Č. Lípa B - H.Libchava 2:2 (1:1) 29.10. 14:30 -
Nový Bor - Ž. Brod 2:2 (1:0) 21.10. 15:30 -
B. Kostel - Rychnov 2:6 (1:2) 15.10. 15:30 -
St.Šachov - Kravaře 3:1 (0:0) 08.10. 15:00 -
Skalice B - K.Šenov 5:3 (3:2) 08.10. 10:30 -
Pěnčín - Sedmihorky 4:0 (0:0) 07.10. 14:15 -
V. Hamry B - Ž. Brod 5:2 (3:2) 10.09. 10:15 -
St.Šachov - LOKO Č. Lípa B 4:2 (1:0) 03.09. 15:00 -
Lindava - Nová Ves 2:0 (0:0) 02.09. 17:00 -
Dobruška - Bělohrad 1:2 (1:1) 19.08. 17:00 -
Brniště - St. Splavy 0:4 (0:1) 04.06. 15:00 -
Sedmihorky - Višňová 3:0 (1:0) 27.05. 17:00 -
Pěnčín - B. Kostel 1:2 (1:1) 10.05. 17:00 -
Jablonné - Vratislavice 4:1 (1:0) 29.04. 14:00 -
V. Hamry B - Stráž p. R. 7:0 (2:0) 26.04. 17:00 -
Svor - H.Police 2:1 (1:1) 23.04. 16:30 -
Frýdlant - V. Hamry B 0:0 (0:0) 22.04. 10:30 -
Lomnice - Skalice 1:0 (0:0) 15.04. 17:00 -
Č. Lípa B - Stružnice 5:0 (2:0) 09.04. 15:00 -
Cvikov - Jestřebí 4:5 (3:4) 25.03. 15:00 -
Frýdlant - Stráž p. R. 0:0 (0:0) 05.11. 10:30 -
Dubnice - Hodkovice 4:3 (1:2) 30.10. 14:30 -
Hrádek B - Cvikov 6:0 (1:0) 23.10. 15:00 -
Višňová - Rovensko 2:0 (0:0) 16.10. 15:30 -
Svor - Bukovany 2:3 (2:2) 09.10. 16:00 -
Vesec - Rychnov 4:5 (0:3) 08.10. 13:00 -
B. Kostel - Rozstání 2:5 (1:1) 02.10. 16:30 -
Cvikov B - K.Šenov 5:3 (1:0) 28.09. 16:30 -
Hejnice - Bělá zrušen -
Sedmihorky - Studenec 4:1 (3:0) 17.09. 16:30 -
Hrádek - Ž. Brod 2:0 (1:0) 10.09. 17:00 -
Dubá - Lindava 1:4 (0:1) 27.08. 14:00 -
Semily - Doubí 2:4 (1:3) 20.08. 13:30 -
V. Hamry B - Pěnčín 4:2 (2:0) 14.08. 10:30 -
Kamenice - Cvikov 1:1 (0:1) 07.08. 15:00 -
Hrádek B - Doksy B 5:0 (4:0) 05.06. 15:00 -
Doubí - Semily 2:3 (2:0) 04.06. 17:00 -
Lučany - Albrechtice 5:1 (4:0) 29.05. 15:00 -
Sosnová - Kravaře 5:1 (2:0) 28.05. 11:00 -
Hrádek - Lomnice 3:0 (2:0) 27.05. 18:00 -
Nový Bor - Skalice 1:1 (1:1) 21.05. 17:00 -
Višňová - Lomnice 4:1 (2:0) 15.05. 17:00 -
V. Hamry B - Višňová 2:0 (0:0) 07.05. 17:00 -
Noviny - K.Šenov 3:2 (2:0) 24.04. 16:00 -
Hodkovice - Vratislavice 5:2 (3:1) 23.04. 17:00 -
Hejnice - Hrádek 0:2 (0:1) 16.04. 17:00 -
Kr. Studánka - Semily 4:1 (3:0) 09.04. 13:30 -
Černilov - Slavia HK 0:4 (0:1) 02.04. 16:30