Sokolíci by se případným vítězstvím dostali na slušné celkové umístění.

Domácím zůstane černý Petr i po posledním utkání sezóny.

Dostane se Lodhéřov na 5. příčku tabulky?

Za report děkuji Frantu Slavíčkovi...

Horko vadilo fotbalu

Zápas se odehrával v poklidném tempu, kterému napomohlo i teplé počasí.   Za domácí museli nastoupit i zkušení matadoři Franta Zwicker a Marián Mikloš.   Hostující Lodhéřov přijel v kompletním a velmi silném složení.   Hrálo se především ve středu hřiště a tak šance končily u velkého vápna.   Za zmínku stojí jen pár nepřesných střel vedle branek.   Brankáři tedy moc zákroků neměli.   Když už si některé mužstvo konečně tu šanci připravilo, tak bez problému brankáři chytají, a proto končí poločas bez branek.

Výsledek se lámal 25 minut před koncem

Druhý poločas začala obě mužstva větším pohybem na hřišti a tak se bylo i na co dívat.

Šance si vytvářela obě mužstva, takže bylo otázkou času, kdo dá první branku.

Hosté udělali některé změny ve své sestavě, domácí obrana se více dostávala pod tlak, i díky rychlonohým útočníkům Lodhéřova.

První branka přichází v 65. minutě po rychlém přechodu k domácí brance.

Zpětnou přihrávku z levé strany proměnil kanonýr Martin Razima velmi zkušeně - 0:1 !!!

Domácí chtěli rychle vyrovnat a začali se více tlačit před branku Lodhéřova.

Klasické nedáš - dostaneš platilo i tentokráte.

Domácí špatně zakončili svůj brejk a hosté trestali kontra akcí.

71. minuta a mladý Míra Kos si se šancí poradil - 0:2 !!!

Domácí to ještě víc nakoplo a přišlo velmi rychlé snížení.

Pavel Sliacký se nejlépe orientoval v pokutovém území - 1:2 !!!

Zápas gradoval a sliboval zajímavý konec.

Šance domácích na zisk bodu končí po závaru před domácí brankou, kde Roman Byrtus pečetí na konečný výsledek - 1:3 !!!

10 minut před koncem bylo o osudu utkání rozhodnuto.

Pro domácí trochu kruté, protože odehráli vyrovnaný zápas.

SK Horní Žďár
SK Horní Žďár: Bez komentáře...

TJ Sokol Lodhéřov
František Slavíček - vedoucí mužstav Sokol Lodhéřov: Do zápasu jsme nastoupili oslabení o několik opor základu a bylo to znát. Postupem času se naše hra začala zlepšovat i díky střídání. Vypracovali jsme si více šancí, které jsme začali proměňovat ve druhém poločase. Výhra zasloužená, a proto děkuji všem, kteří na hřišti byli k bodům a výkonu.

P. Fríd [-] - L. Dejmek [-] , F. Zwicker [-] , P. Kučera [-] , L. Čaloud [-] - Š. Dolák [-] , P. Sliacký [-] , M. Novák [-] (61. J. Bílý [-] ) - L. Jarkovský [-] , M. Mikloš [-] , M. Kaiml [-] -

L. Hrubý [-] - F. Petrák [-] , D. Laštovka [-] , V. Lovětínský [-] , S. Zelinger [-] , L. Brom [-] (46. D. Běhounek [-] ) - P. Plachý [-] (55. M. Razima [-] ) , R. Kupka [-] , R. Byrtus [-] , T. Čejna [-] - M. Kos [-] (78. M. Furták [-] )

ŽK: 55. P. Fríd .
Hráči zápasu: L. Jarkovský - F. Petrák .
Místo: Tráva. Počet diváků: 20. Rozhodčí: BOČEK Petr - NOVÁK Jiří (N), PRÁGR Lubomír (N).