15.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Lokotka bez páry, Sokol veze body...

0

Utkání z čela tabulky slibuje zajímavou konfrontaci týmů, které ještě na jaře neprohrály.

Sokolíci z Lodhéřova navíc neinkasovali a v tabulce si hodně pomohli.

Lokomotiva zachraňuje spíše A-tým, za rezervu hrají převážně mladíci, které doplňuje pár zkušených hráčů.

Uvidíme, kdo se bude po utkání radovat...

Skvělá produktivita Lodhéřova...

Utkání připomínalo od úvodních minut hru kočky s myší.

Tentokráte však byla kočka Tom poražena a radovala se myš Jerry :-)

Hosté vsadili vše na jednu kartu a tou nebylo srdcové eso, nýbrž hra na brejky.

Domácí se snažili dobývat kysnu skvělého Hrubého, ovšem naráželi nejen na jeho skvělé zákroky, ale také na pozornou obranu.

První rychlý brejk Lodhéřova přišel v 8. minutě.

Razima poslal po pravé straně míč Michalu Slavíčkovi, který domácí obraně unikl a parádní střelou vymetl šibenici domácímu brankaři - 0:1 !!!

Domácí dál tlačili na pilu, jenže ne a ne se střelecky prosadit.

Když už to vypadalo, že se do kabin půjde za nejtěsnějšího vedení Sokolíků, přišel nedovolený zákrok jednoho z obránců domácí Lokomotivy.

Přímý kop na zadní tyč z hranice velké vápna, posadil Petrák kožený nesmysl krásným centrem přímo na hlavičku Vaška Matouška, který potrestal zaváhání domácího brankáře Marouška a

nekompropisně zavěsil - 0:2 !!!

Domácí tato branka do šatny evidentně zaskočila a vytržením z letargie byl pro ně poločasový hvizd sudího Kříže mladšího...

Stoper musel do kysny...

Nevím, co se dělo v poločasové přestávce v kabině domácí Lokotky, ale je fakt, že do druhé půle vyběhlo mužstvo ještě nažhavenější než v úvodu utkání.

Převaha se stupňovala a gól visel ve vzduchu...

Domácí fans se jej také dočkali a to po čtvrthodině hry.

Hostující obrana přerušila slibně se rozvíjející akci domácího celku jen za cenu nedovoleného zákroku, který sudí Kříž neváhal písknout.

Krásnou střelou přes zeď trefil pravou šibenici Jirka Mikl a snížil náskok Sokolíků - 1:2 !!!

Po střele se sice Hrubý natahoval, leč špatný doskok měl za následek jeho zranění.

S bolestivou grimasou a podvrtnutým pravým kotníkem musel z hrací plochy.

Na jeho post musel stoper Lovětínský, který však svým výkonem po zbytek utkání nedal domácím moc šancí ke střelení branky.

V samém závěru utkání podnikl Lodhéřov další rychlý výpad do obrany Lokomotivy, která již hrála vabank.

Střídající Plachý, pobývající na place "celých" 8 minut, zatáhl míč po levé straně až k brance domácích.

Neukvapil se s centrem a počkal na nabíhajícího spoluhráče.

Tím byl Roman Byrtus, který skvěle zužitoval přihrávku svého spoluhráče Plachého a uzavřel skóre tohoto utkání - 1:3 !!!

Pro domácí kruté, pro Sokolíky hodně cenné body...

TJ Lokomotiva České Velenice
Milan Zemánek - trenér Lokomotivy: Domácí se přes zhuštěnou obranu těžko prosazovali, brankových příležitostí si moc nevypracovali. Naši mladíci tentokrát dostali lekci v produktivitě. Na většině z nich je vidět jejich přístup k fotbalu(životospráva před utkáním, účast na trénincích). Bez tréninku nelze hrát ani "prales". Pokud si toto neuvědomí, pak budoucnost fotbalu u nás nevidím příliš růžově. Rozhodčímu se utkání příliš nepovedlo, neuznal nám dokonce gól... Soupeři gratuluji.

TJ Sokol Lodhéřov
František Slavíček - vedoucí mužstav Sokol Lodhéřov: Velenice, které hrají dvě soutěže, nastoupili s mladíky z dorostu, kteří nastupují i do základu A týmu a jsou ještě doplňováni zkušenými staršími hráči áčka, takže soupiska neodpovídá skutečnosti. Velenice chtěli viditelně vyhrát a dělali proto vše. Smekám před našim týmem, že to zkušeně uhrál. Jsem moc rád, že rozhodčí nepodlehl brečícímu soupeři, který si vytvořil spoustu šancí, které nedokázal proměňovat a byl za to potrestán našimi rychlými protiútoky. Hráčem utkání byl bezesporu domácí záložník Michal Filip. V celku Lodhéřova nemohu jmenovat nikoho konkrétního, tým šel za vítězstvím a pochvalu si tedy zaslouží všichni.

B. Maroušek [-] (46. Z. Průša [-] ) - J. Mikl [-] , M. Mezera [-] , O. Haumer [-] , P. Bambule [-] , M. Filip [-] (46. P. Arvaj [-] ) , F. Malaník [-] , Z. Zlamšídlo [-] , T. Zemánek [-] , P. Zemánek [-] , J. Mikl [-]

L. Hrubý [-] - S. Zelinger [-] , M. Razima [-] , D. Běhounek [-] , F. Petrák [-] - T. Čejna [-] (80. P. Plachý [-] ) , R. Byrtus [-] , M. Slavíček [-] , R. Kupka [-] - V. Matoušek [-] - V. Lovětínský [-]

ŽK: 44. J. Mikl - 30. S. Zelinger .
Hráči zápasu: M. Filip - L. Hrubý .
Místo: Tráva. Počet diváků: 60. Rozhodčí: Kříž Karel ml. - STELLNER Pavel (N), SLAVÍČEK František (N).