13.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2015-2016

Suverén soutěže nazaváhal...

21. T. Trsek , 22. T. Trsek , 25. J. Herzog , 85. M. Slavík - 73. O. Voldán
0

V tomto duelu se očekávala hra kočky s myší.

O vítězi nebylo pochyb, otázkou jen zůsatávalo, kolik že si Deštná odveze fíků...

Debakl se nekonal, avšak body zůstaly tentokráte ne v Halámkách, nýbrž v Hranicích.

Utkání se odehrálo na stadionu v Trpnouzi :-)

Tři branky do půle...

Halámky/Hranice vyzvaly v prvním jarním kole Deštnou, tedy tým, kterému na podzim nastřílely 13 branek.

Deštná přijela pouze v 11 hráčích a to jen horko těžko dávala po zimní přestávce tým dohromady.

Na hřišti bylo od začátku vidět, kdo je doma a kdo bude favorit.

Michal Slavík a Tomáš Trsek prchali hostujícím obráncům, ale zahazovali jednu šanci za druhou.

Ve 20. minutě znovu prchl Michal Slavík a naservíroval míč na Tomáš Trska, který otevřel skóre - 1:0 !!!

O 2 minuty později našel Karel Decker dlouhým míčem Tomáše Trska, který brankáře hostů prostřelil podruhé - 2:0 !!!

Hrůzostrašnou pětiminutovku hostů završil netradiční střelec domácích.

Ve 25. minutě se krásně trefil z 25-ti metrů Jirka Herzog, když zahrával standartní situaci a zvýšil již na - 3:0 !!!

Domácí svého soupeře přehrávali, ale další šance do poločasu již nevyužili.

Hosté v prvním dějství ohrozili branku domácích pouze sporadicky.

Brankostroj se zasekl...

Druhou půli začal 2 obrovskými šancemi Radek Herzog, ale ani ten nenašel recept na brankáře hostů, který byl jejich nejlepší hráč.

Domácí poté začali hrát více kombinačně a na údržbu, jednoduchá hra z prvního poločasu se vytratila.

Hosty od další branky zachránilo břevno, přesto se v 73. minutě sami dočkali šťastné branky.

Střela Kuneše mířila mimo branku, ale trefila spoluhráče Voldána, od kterého se míč odrazil do sítě - 3:1 !!!

Halámky/Hranice pak zase sešláply plyn a hlavně Michal Slavík zásoboval své spoluhráče přihrávkami do šancí před brankou.

V 85. minutě se Michal Slavík dostal k odraženému míči v pokutovém území hostů a pohodlně zvýšil na konečných - 4:1 !!!

Tím korunoval svůj super výkon.

Nejlepší hráč domácích Michal Slavík neúnavně nabíhající hráč, spoluhráčům připravil spoustu šancí a do několika se sám dostal. Jednu branku dal a u dalších třech byl.

Halámky/Hranice tak pohodlně dokráčely k dalšímu vítězství.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Michal Slavík - organizační pracovník: Domácí vyhráli zcela zaslouženě, skóre však mohlo být daleko vyšší. Soupeř se radoval, že dostal o 9 branek méně než na podzim. I díky skvělému gólmanovi. Nejlepší hráč Deštné brankář Koktavý, výbornými zákroky udržel své mužstvo od debaklu.

TJ Sokol Deštná
Pavel Kučera - jednatel: Bohužel, nemám.

D. Záviš [-] - K. Juráň [-] , J. Macho [-] , R. Duda [-] , K. Decker [-] (60. R. Brůha [-] ) , P. Kollmann [-] - M. Slavík [-] , J. Herzog [-] (82. P. Herzog [-] ) , P. Novák [-] - T. Trsek [-] , M. Svoboda [-] (46. R. Herzog [-] )

M. Koktavý [-] - M. Řepa [-] , M. Šamal [-] , O. Voldán [-]

Hráči zápasu: M. Slavík - M. Koktavý .
Místo: Hřiště Halámky, event. Hranice. Počet diváků: 10. Rozhodčí: Bumba František - TRSEK Josef (N), KUČERA Vladimír (N).