21.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

--

Kateřinice přehrály Jablůnku rozdílem třídy

0

První Kateřinice hostily na svém hřišti předposlední Jablůnku. Domácí potvrdili roli favorita a nakonec zvítězili jednoznačně 4:1.

Kateřinice zničily Jablůnku už v úvodním poločase

V Kateřinicích se odehrál souboj Davida s Goliášem, první Kačice totiž přivítaly na svém hřišti předposlední Jablůnku. Vstup do zápasu domácím příliš nevyšel, své soupeře podcenili a příliš se jim nedařilo vypracovat si úvodní tlak a možnost ke vstřelení první branky. Uvolnění přišlo až ve 25. minutě, po krásné přihrávce Peredarjuka se trefil Petr Hrabica a Kateřinice šly do vedení – 1:0. O tři minuty později se domácí dočkali pojišťující druhé trefy. Z hranice pokutového území byl rozehrán přímý kop, jeden z hostujících hráčů zahrál ve zdi rukou a hlavní rozhodčí Veselý nařídil pokutový kop. Míč si na bílý puntík postavil středopolař Štepán Doležel, jenž překonal brankáře Sedláčka podruhé – 2:0. Kateřinice začaly hrát v úplně pohodě a o dalších sedmi minut později odskočily na rozdíl tří branek. Po úniku se před gólmanem ocitl osamocený Václav Peredarjuk, jenž k asistenci u prvního gólu přidal gól na 3:0. Hosté úplně odpadli a těsně před koncem půle inkasovali počtvrté, po přihrávce Čtvrtníčka k ráně z hranice dvaceti metrů napřáhl Štěpán Doležel, jenž svou druhou brankou v utkání zvýšil na 4:0.

Snížení obstaral Orság

Jablůnka měla v druhém poločase před sebou opravdu těžkou práci. Nakonec se ji podařilo alespoň vstřelit čestnou trefu, kterou si na své konto připsal záložník Vladimír Orság – 4:1. Kateřinice už se do ničeho nehrnuly, spokojily se s pohodlným náskokem z prvního dějství a nakonec si dokráčely pro jednoznačné vítězství 4:1.

TJ Sokol Kateřinice
Lubomír Dančák - hráč: "Vstup do zápasu jsme hodně podcenili. Ze začátku jsme byli nervózní, moc se nám nedařilo. Ale poté co dal Petr Hrabica gól bylo vše jasné. Uklidnili jsme se a nervozita šla pryč. Nakonec jsme vyhráli jednoznačně 4:1."

M. Zimek [-] - D. Husička [-] , J. Kuzník [-] , Z. Ondra [-] , P. Vrba [-] - P. Hrabica [-] , Š. Doležel [-] (82. M. Beňo [-] ) , O. Čtvrtníček [-] (76. L. Dančák [-] ) , V. Kotrla [-] (60. V. Blažek [-] ) , O. Kuzník [-] - V. Peredarjuk [-] -

FK Jablůnka
P. Sedláček [-] - M. Václavík [-] , P. Brodek [-] , P. Sehnal [-] (80. L. Pernický [-] ) - L. Hajný [-] , V. Suchockij [-] , J. Smílek [-] , V. Orság [-] , J. Machala [-] (84. D. Bartoň [-] ) - L. Horák [-] , R. Biel [-] (68. P. Nikodem [-] )

ŽK: 59. V. Kotrla - 24. J. Smílek , 44. P. Sehnal .
Hráči zápasu: Š. Doležel .
Místo: Kateřinice. Počet diváků: 100. Rozhodčí: VESELÝ Michal - KÝR František, SUROVEC Tomáš.