10.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Domácí fanoušci byli nakonec spokojení.

58. T. Koch , 65. T. Koch , 78. T. Koch , 87. M. Schneider - 30. J. Janda , 75. M. Vraný
0

Nedělní duel v Hroznětíně skončil lépe pro domácí. Oba týmy trápila koncovka, ovšem Koch Tomáš měl střeleckou a svůj tým dovedl k vítězství, kterému přispěl třemi góly.

Musíme strefovat zařízení

Obě jedenáctky, které proti sobě stály hnala kupředu touha za vylepšení místa tabulky. Diváci byli svědky vyrovnané hry s šancemi na obou stranách, ve které ale scházelo úspešné zakončení. Větší smůla v koncovce trápila domácí, kteří nedokázali za celý poločas vsítit jediný gól. Na druhé straně hostů to bylo o něco lepší. Hosté si v 30. minutě vytvořili gólovou šanci, na jejímž konci stál Janda Jan, který vstřelil jediný gól poločasu. Po gólově neúrodné první půli se hráči odebrali do kabin. Domácí nic dobrého v jejich kabině nečekalo a následovala dlouhá rozpráva s trenérem, který měl k zápasu nejednu připomínku.

To už je lepší.

Do druhého poločasu šli domácí s jasnými instrukcemi, které v zájmu trenérova zdraví museli dodržet. Nejvíce nespokojen s výkonem domácích v prvním poločase byl Koch Tomáš, který se rozhodl výsledek napravit, a to tím, že začne proměňovat šance. Ne jednu ani dvě, ale rovnou tři šance, které proměnil v rozmezí dvaceti minut. Vítězství domácích narušil v 75. minutě hráč Vraný Martin, který z přečíslení střelil vyrovnávací gól. Na 2:2. Do vedení domácí vrátil svým třetím gólem v 75. minutě Koch Tomáš. Přestože zápas byl až do konce velmi vyrovnaný, tak se domácím podařilo ještě jednou skórovat. Autorem posledního gólu byl Schneider Martin, který po samostatném úníku hravě překonal hostujícího brankáře.

TJ Olympie Hroznětín B
Petr Zahrádka: Máme štěstí, že se nás smůla nedržela celý zápas. Pozdě, ale přece jsme začali proměňovat svoje šance.

J. Rams [-] - L. Pěkný [-] , M. Schneider [-] , M. Mičkanin [-] , T. Koch [-] , F. Paluska [-] , F. Šolle [-] , V. Čech [-] , J. Michlík [-] , P. Zahrádka [-] , P. Šebesta [-]

TJ Sokol Pernink
J. Dominik [-] - L. Chára [-] , J. Janda [-] , G. Nguyen [-] , D. Braný [-] , K. Kunst [-] , M. Barkóci [-] (23. V. Mašek [-] ) , V. Karchňák [-] , M. Novák [-] , T. Pokorný [-] , M. Vraný [-]

ŽK: 18. V. Karchňák , 50. M. Novák , 60. K. Kunst , 72. J. Janda .
Místo: tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Koudelka Tomáš - VOSLAŘ Vít (N), VRANÝ Martin (N).