3.kolo, Plzeňský | Plzeň - Sever | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Ačkoliv Žichlice vedly v první půli, nakonec body ztratily

48. L. Kučera , 54. J. Kříž (p.) - 42. P. Rozpopčuk (p.)
0

První půlka zápasu vypadala velmi slibně pro hosty z Žichlic, kteří vedli 0:1. Jenže poločas druhý ukázal, kdo a jak na tom je.

Navíc se v zápase stala kuriozita, která se nevídá jen tak každý zápas! Více v článku

Gólu se diváci dočkali až na závěr poločasu

První půle byla hodně chaotická a hráči sami hledali svoje pozice. Hrálo se nahoru a dolů a obrany obou týmů fungovaly na 100%.
Týmová hra hrála v zápase velkou roli a myslím si, že každý z hráčů na hřišti odváděl přesně to, co měl.

Až od 40. minuty se hrál poněkud ofenzivnější fotbal a hned to přineslo gól!

ve 42. minutě se totiž možná trošku nečekaně dostali do vedení hosté!
A gól padl po odpískání pokutového kopu, který bez problému proměnil Pavel Rozpopčuk

Domácí se do konce poločasu nezmohli na vyrovnání a tak se po prvních 45 minutách šlo do kabin za stavu 0:1

Skvělé otočení zápasu během 6 minut

Opravdu nevím, zda-li to způsobila psychika hráčů, ale hned z úvodu druhého poločasu došlo k vyrovnání.

Za domácí se krásným gólem mohl pyšnit Luděk Kučera. Běžela 48. minuta
Dost možná to v hráčích hostí vzbudilo obavy z prohry a začali dělat velké chyby.

Faul v pokutovém území moc dobře viděl hlavní sudí zápasu Karel Klik a odpískal nekompromisně druhou penaltu v zápase.
Dostáváme se ke slíbené kuriozitě. V některých klubech obvykle mají svého "rozehrávače" standartiních, nebo pokutových kopů.
V Sokolu Trnová se k pokutovému kopu postavil brankař Jakub Kříž a dal gól, který byl zároveň gólem vítězným!

Tudíž Trnová vyhrála díky dvěma rychlým breakům a šťastnému okamžiku v podobě proměnění penalty Jakubem Křížem.

TJ Sokol Trnová B
J. Kříž [-] - J. Webr [-] , P. Pešek [-] , M. Klik [-] , V. Hlávka [-] (46. M. Hauzner [-] ) - J. Klik [-] (72. P. Mazák [-] ) , D. Mazák [-] , A. Borisov [-] , P. Bauer [-] (46. R. Končal [-] ) - L. Klik [-] (65. J. Finklar [-] ) - L. Kučera [-] (85. J. Kubík [-] )

TJ Sokol Žichlice
J. Hanzlíček [-] - A. Rampich [-] , K. Šrámek [-] , M. Švarc [-] , P. Kuchař [-] (65. P. Habrych [-] ) , P. Zuska [-] , A. Chramosta [-] (73. J. Fencl [-] ) , P. Rozpopčuk [-] , P. Plaščiak [-] , T. Krofta [-] (80. V. Šíp [-] ) , M. Habrych [-]

ŽK: 16. V. Hlávka , 42. J. Kříž , 55. L. Kučera , 86. A. Borisov - 54. P. Kuchař .
Místo: Trnová. Počet diváků: 75. Rozhodčí: KLIK Karel - KLIK Josef (N), ŠRÁMEK Josef (N).