13.kolo, Ústecký | Ústí nad Labem | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Svádov vybojoval výhru ve druhém poločase

0

Ve 13.kole Okresního přeboru na sebe narazali hráči TJ Svádov-Olšinky a FK Amatéři Velké Chvojno. Důležitý zápas pro oba celky. Domácí mužstvo si potřeboval udržet kontakt s vedoucím Malým Březnem. Na hosty se začaly nebezpečně dotahovat mužstva ze spodu tabulky. Svádovští byli nakonec po slabším začátku, úspěšnějším celkem...

Hosté se favorita nezalekli

Úvod zápasu začal lépe pro mužstvo Svádova. Běžela teprve třetí minuta zápasu a do vedení domácí poslal Jiří Havel - 1:0. Domácí rychlá branka trochu ukolébala. Naopak hráče velkého Chvojna rychle inkasovaý gól nepoložil. V dalším průběhu první půle si dokázali vytvořit mírnou převahu a dostat se do brankových situací. Jednu z nich dokázal využít, zkušený plejer hostí Roman Tikovský. V třicátéprvníminutě bylo srovnáno 1:1. I v další čtvrthodince byli aktivnější hosté, ale do kabin odcházela obě mužstva za stavu 1:1.

Po změně stran domácí zapli na vyšší level

Druhý poločas utkání se nesl v duchu toho prvního. Tentokráte běžela čtvrtá minuta druhé půle a Jiří Havel si připomněl začátek zápasu a poslal domácí opět do vedení - 2:1. Oproti začátku zápasu se domácí poučili. Nenechali hosty hrát a naopak byli aktivnějším celkem. Hostující obrana byla přetížena  a pod tlakem dělala chyby. Psala se sedmdesátáčtvrtá minuta utkání a do utkání promluvil v posledních utkání velice produktivní obránce Svádova Tomáš Nesvadba. Domácí vedli již o dvě branky - 3:1. V poslední čtvrthodince si Svádovští výhru zkušeně pohlídali a v tabulce si díky vítězství drží i nadále druhé místo.

FK Velké Chvojno
Jiří Limr: "První půli jsme byli mírně lepší. Bohužel z šancí jsme přetavili pouze jednu branku. Ve druhém poločase se to přesně otočilo. Svádovští byli lepší a své šance dokázali využít."

TJ Svádov-Olšinky
P. Paseka [-] - P. Šticha [-] (46. M. Mošnička [-] ) , A. Hovhannisjan [-] (46. P. Kraus [-] ) , J. Beneš [-] (55. P. Kroutil [-] ) , V. Vaněček [-] , P. Peterka [-] , M. Novák [-] , P. Polák [-] , J. Havel [-] (70. J. Dvořák [-] ) , T. Nesvadba [-] , P. Janouš [-]

T. Paradys [-] - J. Rážek [-] (72. M. Brodský [-] ) , S. Kovář [-] , J. Limr [-] , R. Tikovský [-] , P. Trojan [-] , M. Šimák [-] , A. Jelínek [-] , P. Král [-] , J. Štolba [-] , V. Šlefr [-]

ŽK: 75. P. Peterka - 14. M. Šimák , 22. A. Jelínek .
Hráči zápasu: J. Havel .
Místo: Svádov- Olšinky. Počet diváků: 20. Rozhodčí: Bureš Pavel - DRUGA Pavel, ŘÍZEK Vlastimil.