6.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Debakl Buškovic ve Vrbně

0

Pořádný výprask uštědřili vrbenští fotbalisté Buškovicím. První poločas vyhráli jasně 6:0 a ve druhém dílo dokonali ještě dvěma brankami.

Šestka v první půli

Po opatrném začátku se ve 12. minutě ujali vedení domácí, kdy se poprvé trefil Vít Sailer. Tento hráč přidal ve 27. minutě další branku a ve střeleckých manévrech pak hráči Vrbna ještě pokračovali. Po druhém gólu se pořádně ani nerozehrálo a za dvě minuty lovil ze sítě brankář hostí Patrik Hurt třetí míč. Ve 34. minutě dokončil hattrick po pěkné akci domácí kanonýr Vít Sailer a bylo to 4:0. Domácí ale ještě neřekli poslední slovo. V konečné pětiminutovce stihl dát ještě dvě branky Jakub Šubrt a poločasový výsledek tak nabral úctyhodných 6:0.

Baník si ani neškrtnul

Ve druhé půli byla převaha domácích zřejmá. Přes několik pokusů hostí nedošlo ke korekci výsledku a celkový stav se ustálil na konečném skóre 8:0, když sedmou a osmou branku utkání vstřelili Jakub Říha a Jiří Sunkovský.

TJ Vrbno nad Lesy
Jan Šlajcher (předseda TJ Vrbno nad Lesy): Jednoznačná dominance našeho týmu, hostující tým si rozhodně nezasloužil takový debakl, nehrál totiž vyloženě špatně, ale nepodařilo se mu ovšem ani jednou skórovat.

D. Fousek [-] - D. Vajc [-] (80. J. Šlajcher [-] ) , R. Amler [-] , J. Šubrt [-] (73. J. Šlajcher [-] ) , V. Sailer [-] , J. Sýkora [-] , J. Sunkovský [-] , J. Říha [-] , J. Rajlich [-] , J. Vondráček [-] , M. Kavka [-] (51. M. Sailer [-] )

TJ Baník Buškovice
M. Uldrich [-] - P. Hurt [-] , O. Malý [-] , P. Švihlík [-] - V. Záhorský [-] , P. Kasman [-] , J. Kolář [-] , Z. Pešek [-] , M. Kováč [-] - M. Filip [-] , D. Lokajíček [-]

Hráči zápasu: D. Fousek , J. Vondráček , V. Sailer .
Místo: Vrbno. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Šebek Václav - ŠUBRT Milomír (N), VIGNÁT Ondřej (N).