7.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

"Šest kulí" v Buškovicích

22. Z. Pešek , 57. Z. Pešek , 58. P. Hurt , 66. Z. Pešek , 73. M. Kováč , 75. Z. Pešek - 2. J. Koubek , 29. J. Mindl , 34. J. Souček (p.)
0

Famózní obrat předvedli hráči Buškovic na svém hřišti. Po prvním poločase prohrávali s Chožovem 1:3, ale ve druhém zápas otočili pěti brankami! Velkou postavou utkání byl útočník domácích Zdeněk Pešek, který dokázal nasázet do chožovské branky 4 branky!

Špatný začátek pro buškovické

První poločas byl ze strany Buškovických hráčů hodně špatný. Jejich obrana dělala velké hrubky, které hosté z Chožova potrestali třemi brankami. Hned ve druhé minutě vstřelil branku chožovský Jaroslav Koubek, na kterou dokázali domácí ve 22. minutě reagovat vyrovnáním. Branku vstřelil jejich kanonýr Zdeněk Pešek. Hostům to však nestačilo a ve 29. minutě zvýšil vedení na 1:2 Jaroslav Mindl a třetí „zásek“ jim uštědřil z pokutového kopu Jiří Souček. Do šaten šli zvesela hosté za stavu 1:3.

Fantastický obrat

Druhý poločas byl úplně o něčem jiném. Do druhého poločasu nastoupilo buškovické mužstvo jako vyměněné. Soupeře prakticky k ničemu nepustili. Možná to bylo tím, že chožovským došly síly, protože do zápasu nastoupili jen v jedenácti a neměli koho vystřídat. Domácím se podařilo během druhé půle vstřelit 5 branek, čímž svého soupeře doslova srazili do kolen. Velký podíl na tom měl už zmíněný Josef Pešek, kterému se ve druhém poločase podařilo vstřelit hattrick, a v součtu s prvním poločasem dal čtyři branky. Buškovice tak předvedly famózní obrat v utkání.

TJ Baník Buškovice
Oldřich Malý (vedoucí mužstva TJ Baník Buškovice): V prvním poločase jsme hráli celkově dozadu špatně a nedostávali jsme se do žádných větších příležitostí. Ve druhém jsme soupeře téměř k ničemu nepustili a otočili zápas pěti brankami.

L. Schejbal [-] - L. Bela [-] , O. Malý [-] , M. Uldrich [-] , P. Švihlík [-] - V. Záhorský [-] (46. P. Kasman [-] ) , J. Kolář [-] , M. Kováč [-] , P. Hurt [-] - Z. Pešek [-] (87. D. Lokajíček [-] ) , M. Filip [-] -

TJ Sokol Chožov
V. Stránský [-] - O. Vávra [-] , J. Mindl [-] - T. Konečný [-] , M. Kačírek [-] , J. Souček [-] , R. Stránský [-] , P. Koubek [-] , J. Řežábek [-] - J. Koubek [-] - D. Daďuk [-]

ŽK: 32. O. Malý , 56. M. Kováč , 64. L. Schejbal - 16. D. Daďuk , 87. R. Stránský .
Hráči zápasu: Z. Pešek .
Místo: Buškovice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Vysočanský David - TROCH Jan (N), STRÁNSKÝ Stanislav (N).