7.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Bez Jaroslava Francla to Ročovu vůbec nejde.

0

Bez kanonýra Jaroslava Francla jsou ročovští téměř neškodní. To předvedli i v domácím zápase s Vrbnem nad Lesy. Sice v prvním poločase ještě drželi se soupeřem krok, ale ve druhém dostali další tři branky a přenechali tři body soupeři.

Nerozhodná půlka

Hosté z Vrbna se rychle ujali vedení už v 8. minutě zápasu. Branku vstřelil jejich záložník Marek Čejka. Domácím se ovšem po delší prodlevě podařilo vyrovnat krásnou ranou z dálky, kterou vypálil Tomáš Ryneš. Do kabin se šlo za poločasového stavu 1:1.

Tři branky, tři body

Vrbenští ovládli druhý poločas. Třemi vstřelenými brankami rozhodli celý zápas. Domácím zřejmě hodně chyběl jejich hrotový hráč, excelentní střelec Jaroslav Francl. Vítězství hostí bylo zasloužené a vyneslo je na druhou příčku tabulky.

TJ Vrbno nad Lesy
Jan Šlajcher (předseda TJ Vrbno nad Lesy): Tvrdý povrch, tvrdý fotbal. Nutno uznat, že se nejednalo o extra pohledné utkání. Oprávněné vítězství našich barev!

TJ ZD Podlesí Ročov
M. Reh [-] (46. M. Sochor [-] ) - P. Zeman [-] (1. Z. Pelikán [-] ) , Z. Štěpánek [-] - J. Havlíček [-] , M. Eliáš [-] , L. Charvát [-] , P. Kukla [-] , T. Houf [-] - J. Hájek [-] , T. Ryneš [-] , D. Bačkora [-]

D. Fousek [-] - M. Čejka [-] (70. R. Amler [-] ) , J. Šubrt [-] (85. M. Sailer [-] ) , J. Šubrt [-] , V. Sailer [-] (87. J. Šlajcher [-] ) , J. Sunkovský [-] (80. J. Novák [-] ) , J. Říha [-] , J. Vondráček [-] , A. Marek [-] , M. Kavka [-] , J. Rajlich [-]

ŽK: 53. T. Ryneš - 36. M. Kavka , 68. J. Říha , 86. M. Sailer .
Hráči zápasu: T. Ryneš - J. Vondráček , J. Sunkovský .
Místo: Ročov. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Krejcar Tomáš - VYDRA Jiří, CHARVÁT Vlastimil (N).