9.kolo, Ústecký | Louny | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Vítězství nad Chožovem vyneslo Vrbno do čela tabulky

7. V. Sailer , 14. M. Sailer , 23. V. Sailer , 25. M. Čejka , 30. V. Sailer , 75. A. Marek (p.) , 82. M. Sailer , 90. J. Šubrt - 68. M. Lang , 89. J. Koubek
0

Vrbenští potvrdili výbornou formu z posledních utkání, když naposledy prohráli ve 3. soutěžním kole. Deklasovali tým z Chožova osmi brankami a vyšvihli se do čela soutěže.

Jasná převaha Vrbna

Domácí tým jasně dominoval celému utkání a postupně navyšoval vedení. Už v 7. minutě se trefil Vít Sailer. Za dalších sedm minut navýšil vedení Marcel Sailer. Za další jedenáct minut dokázali domácí potrestat chyby chodovských hráčů ještě dvěma brankami. Úspěšnými střelci byli Vít Sailer a Marek Čejka. Poločasový stav se tak zastavil až na výsledku 4:0.

Norma čtyři branky na poločas splněna

Druhý poločas pokračoval v intencích toho prvního. Vrbenští hráli v pohodě. Opět vstřelili čtyři branky a hosté dokázali jen dvakrát korigovat. Jednou dorážkou z pokutového kopu a podruhé hezkou střelou po individuální akci. To však na rozjeté Vrbno bylo hodně málo a domů odjeli s osmibrankovým přídělem.

TJ Vrbno nad Lesy
Jan Šlajcher, (předseda TJ Vrbno nad Lesy): Jasná naše převaha, celkově jednostranný fotbal s řadou povedených akcí na obou stranách.

D. Fousek [-] - J. Novák [-] (46. R. Amler [-] ) , M. Čejka [-] , J. Šubrt [-] (58. V. Sailer [-] ) , V. Sailer [-] (63. M. Sailer [-] ) , J. Sunkovský [-] (80. J. Šubrt [-] ) , J. Říha [-] , J. Vondráček [-] (46. J. Šlajcher [-] ) , A. Marek [-] , M. Kavka [-] , J. Rajlich [-]

TJ Sokol Chožov
Z. Košťál [-] - J. Mindl [-] , J. Řežábek [-] , P. Koubek [-] - M. Souček [-] , R. Stránský [-] , J. Souček [-] (46. R. Koubek [-] ) - M. Lang [-] , J. Koubek [-] - O. Vávra [-] , V. Stránský [-]

ŽK: 78. J. Řežábek .
Hráči zápasu: J. Sunkovský , V. Sailer , M. Sailer .
Místo: Vrbno. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Podroužek Luboš - ŠNÍDL David, PASTYŘÍK Vlastimil (N).