2.kolo, Ústecký | Chomutov | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

--

Místo porazilo rezervu Údlic 5:2

0

Prohrávat po dvanácti minutách nebylo pro Místo nic příjemného. Domácí hráči se však dokázali brzy oklepat, utkání do poločasu srovnat a pak už jen těžit z lepší fyzické připravenosti.

Místo podcenilo sílu Údlic

Prvních dvacet minut utkání patřilo Údlicím, jenž byly na hřišti mnohem lepší a aktivnější. Potvrdilo se to první brankou v 10.minutě, kdy po chyběho jednoho z domácích hráčů, šel údlický Daniel Dyršmíd sám na brankáře a nemýlil se - 0:1. O dvě minuty později přišla další chyba domácích a Tugn Nguyen Thanh zvyšoval na 0:2. Na to hned o tři minuty později Místo zareagovalo kontaktním gólem, když se po centru do vápna prosadil Vojtěch Šveiger. S přibývajícím časem a blížícím se koncem prvního poločasu se hra můžstev srovnala, ale góly již k vidění nebyly. Oba týmy šly v poločase do šaten za remízového stavu.

Zlepšena hra Místa se vyplatila

Domácí si do druhé půle vzali ponaučení a soupeře od samého začátku aktivně napadali. Hra se zlepšila, Údlicím příliš nedovolili ohrozit vlastní branku a snažili se o vstřelení dalších gólů. Šancí na to měli dost, některé z nich se podařilo využít. Ve 48.minutě letěl dlouhý pas na útočníka Pavla Mirgu, ten utekl obráncům a zvyšoval na 3:2. V 60.minutě domácí kopali roh, na ten si nejlépe naskočil Patrik Zicho a už to bylo 4:2 pro Místo. Poslední gól, který byl zároveň konečným v utkání, vstřelil opět po úniku údlickým obráncům Karel Beneš.

TJ Sokol Místo
Radek Vyšín (hráč TJ Sokol Místo): Prvních patnáct nebo dvacet minut bylo z naší strany špatných. Postupně jsme začali hrát, srovnali se a druhý poločas už byl mnohem lepší a dokázali jsme utkání dotáhnout do vítězného konce.

T. Gubela [-] - P. Votava [-] , L. Belák [-] , D. Dinda [-] , R. Kovácz [-] - V. Šveiger [-] , R. Vyšín [-] , M. Bělský [-] , M. Črep [-] - P. Zicho [-] (70. K. Beneš [-] ) , P. Mirga [-] -

Sokol Údlice B
V. Hašek [-] - J. Hoferek [-] , T. Nguyen [-] , P. Tomešek [-] , R. Křapek [-] , D. Dyršmíd [-] , M. Husák [-] , P. Červenka [-] , M. Brůha [-] , T. Bejvl [-] , J. Hakl [-]

Místo: Místo. Počet diváků: 50. Rozhodčí: ČOKÁŠ Josef - VOKATÝ Martin (N), PROSER Martin (N).