1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | III. třída sk. A, 2015-2016

--

--

Dubnice si doma pohlídala body

0

Poslední zápas kola překvapní nepřineslo. Dubnice, jakožto třetí tým v tabulce, byla jednoznačně nasazená a Libchavu čekal obzvláště těžký zápas. Nakonec domácí nedopustili žádnou senzaci a podzim zakončují na též pozici...

Hosté nechytili začátek utkání

Dubnice byla při chuti a v posledním letošním zápase rozhodně nechtěla rozhazovat body, ne doma. První brankou se zmocnili vedení, když se ve 21. minutě prosadil domácí šutér Marcel Novák. Domácí se tlačili dále a o tři minuty později přišel další gól. Ten měl na svědomí Radomír Suske a domácí již vedli 2:0. Hosté se teprve teď začali probouzet, ale k vyložené gólovce to nevedlo. Dubnice si tak pohlídala zbytek poločasu. Do šatny za stavu 2:0.

Navrch měli spíše hosté

Druhý poločas začal v obdobném tempu, jenže domácí jakoby se začali více a více spokojovat s vedením a pouštěli hosty častěji k míči, s čímž se potýkali už na konci prvního poločasu. To se jim hned z kraje druhé půle vymystilo, když se nemýlil Jaroslav Cihlář a snižoval na 2:1. I po další čas se hosté snažili se zápasem něco udělat, ale nepřineslo to odměnu v podobě vyrovnávací branky, natož branky vedoucí. Třetí gól, který nejspíše ukončil dramatičnost zápasu, se odehrál v minutě 78., kdy se trefil další z útočníků a sice Jakub Závodský. Poté utkání uplnyulo za stejného stavu. Konečný výsledek 3:1.

TJ Horní Libchava
Václav Erben (trenér Libchavy): „Dubnici považuji za nejlepší tým soutěže. Chtěli jsme se proti nim trochu vyšvihnout, což se nám i podařilo. Začátek jsme trochu prospali a poté už nedohnali. Myslím si, že jsme dnes shlédli krásné utkání, které dobře odřídil rozhodčí.“

M. Groman [-] - J. Králíček [-] , P. Erben [-] (55. D. Horák [-] ) , M. Vyšohlíd [-] , V. Tkachenko [-] - V. Ondrúšek [-] , J. Brejška [-] , P. Bilý [-] , J. Cihlář [-] - P. Heinrich [-] , O. Pospíšil [-]

Hráči zápasu: J. Závodský - M. Groman .
Místo: Dubnice. Počet diváků: 48. Rozhodčí: Marek Miloš - MATYS Ondřej, ZÁVODSKÝ Luděk (N).