1.kolo, Liberecký | Česká Lípa | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Dubice doma nedala Bukovanům šanci

0

Dubice doma možná byla nazasená, ale lepší a vyrovnanější formu zaznamenali spíše v Bukovanech. To dnes, ale nebylo znát a domácí tak vysoce rozstříleli druhý celek v tabulce a to zcela jasně...

Svědomitá půle ze strany dmácích

To, co si v kabině řekli domácí také v poločase předvedli. Tak by se dal popsat poločas ze strany hostů. Domácí na Bukovany vlétli a na co sáhli, to jim tam dnes spadlo. V 16. minutě se radoval Josef Vokál, který vsítil první branku v zápase. Na 2:0 zvyšoval Tomáš Třešňák a Bukovany již zřejmě tušili, že je něco špatně. Na konečných 3:0 v poločase, dával Hájek Tomáš a vše bylo jasné, alespoň v téhle půli. Konečný stav tedy 3:0 pro domácí Dubici.

Bojovnost se domácím vyplatila

Hned na začátku druhé půle se prosadil Pavel Vodrážka a bylo rozhodnuto. To se psala minuta 55. Hosté se odevzdali a domácí to značně uklidnilo. Bylo to už jen takové to mazání chlebíčku. Poslední branku střílel Grundza Petr a bylo vymalováno. Dubice již v nasledujících minutách neměla s Bukovany problémy a pohlídala si vše až do konce zápasu. Nakonec tak bere zcela jednoznačně všechny body v poměru 5:0. Do jara je Dubice třetí, Bukovany jsou stále druhé.

TJ Spartak Dubice
Tomáš Grobarčík (asistent trenéra): „Já jsem očekával od Bukovan rozhodně lepší fotbal. Podle skóre bylo jasné, že hrají spíše zezadu. Tím, že brzy dostali několik branek, tak se jim to vlastně celé sesypalo a my díky tomu přidali i další góly. Vyhráli jsme zaslouženě.“

J. Hruška [-] - P. Škach [-] , J. Dutka [-] , R. Patka [-] , J. Vokál [-] (58. P. Grundza [-] ) - A. Gorol [-] (65. I. Kovachki [-] ) , P. Podrazil [-] (46. T. Bárta [-] ) , T. Hájek [-] , P. Vodrážka [-] , T. Třešňák [-] - M. Ráliš [-]

TJ Družba Bukovany
T. Fišer [-] - M. Havlák [-] (38. J. Majerech [-] ) - J. Najman [-] , D. Vetešník [-] , K. Šup [-] (70. P. Kusý [-] ) , J. Dostál [-] (35. J. Michálek [-] ) , J. Kočí [-] (56. J. Michel [-] ) , L. Ramík [-] , J. Králík [-] (46. Z. Fertig [-] ) , M. Samek [-] , M. Ramík [-]

ŽK: 26. M. Ráliš , 53. J. Vokál - 11. J. Najman , 34. J. Dostál , 68. T. Fišer .
Hráči zápasu: T. Třešňák , T. Hájek , J. Vokál .
Místo: Dubice. Počet diváků: 58. Rozhodčí: Ďörď Mario - KUTÍLEK Martin, GERMAN Robert.