13.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. B, 2015-2016

--

--

Přepeře doma překvapivě prohrály

0

Ve 13. kole Přepeře našly dalšího přemožitele, překvapivě padly s Jenišovicemi. Domácí se museli vypořádat s velkým množstvím absencí klíčových hráčů a na hřišti to bylo znát.

Vedení hostů, i přes mírnou převahu domácích

Přepeře nastoupily do svého posledního domácího zápasu oslabeni o dalšího stabilního hráče Feriho, který si v minulém zápase poranil vazy v kotníku, a tak na lavičce byli veteráni B týmu, Rakouš a Bakoš. Začátek zápasu se odehrával převážně ve středu hřiště, kde se bojovalo o každý metr pažitu. V 10. minutě ztratili domácí míč na polovině hřiště, ten se dostal k Vavřichovi a nikým neatakován doběhl až k vápnu, zamířil přesně k pravé tyči a skóroval na 0:1. V 16.  minutě po spolupráci bratří Horáků byla vidět šance Přepeř, Ondřej předvedl slalom přes tři hráče, přihrál Tomášovi do vápna, ten zasekl, ale vyslal slabou střelu s kterou si hostující brankář poradil. V prvním poločase se hrál vyrovnaný fotbal, míč měli více na kopačkách hráči Přepeř, ale to nevedlo k vytvoření žádných šancí.0

Přepeře doplácejí na chyby v obraně

Do první šance v druhém poločase se dostali hosté, už v 50. minutě po chybě domácího záložníka šel hostující Vavřich sám na Vrabce, ale přestřelil. 52. minutě přinesla nebezpečnou střelu přepeřského Císaře, ale z 20 metrů minul těsně šibenici. V 56. minutě zahrávaly Přepeře sérii rohů a po jednom z nich hostující brankář vyrazil reflexivně hlavičku z těsné blízkosti. O minutu později kopali hosté trestný kop a Vrabec s námahou vyrazil míč na tyč. Od 60. minuty hrály Přepeře oslabeni o jednoho hráč, když O. Horák zastavil nedovoleně hostujícího Vavřicha a po druhé žluté kartě zamířil pod sprchy. V 67. minutě chybovala domácí obrana ve vlastním pokutovém území, přišel centr před branku a Vavřich pohodlně zavěsil 0:2. Když se Přepeře nadechovaly k závěrečnému tlaku, přišla opět chyba a hostující Vavřich s přehledem proměnil rychlý protiútok 0:3. Rozhodčí ukončil utkání a hosté se radovali z cenného vítezství.

FK Přepeře
Miroslav Kvapil (trenér): Jenišovice vyhrály zaslouženě, i když jsme jim to usnadnili svojí nedůsledností, chybami a zdlouhavou rozehrávkou.

FK Přepeře
J. Vrabec [-] - F. Tokan [-] (83. V. Bakoš [-] ) , T. Císař [-] , T. Horák [-] , V. Hurt [-] (81. M. Rakouš [-] ) , O. Horák [-] , T. Trč [-] (80. M. Kvapil [-] ) , P. Tušer [-] , M. Kupka [-] , J. Hrmo [-] , M. Žabokrtský [-]

FC Jenišovice
M. Cejnar [-] - M. Vavřich [-] , M. Bangha [-] , M. Randák [-] , V. Vích [-] , M. Randák [-] , T. Rác [-] (89. M. Kovács [-] ) , V. Rosenbaum [-] (83. M. Hradecký [-] ) , M. Markalous [-] , M. Bubák [-] , J. Drahoňovský [-]

ŽK: 20. O. Horák , 23. T. Trč , 76. V. Hurt . ČK: 60. O. Horák .
Místo: Tráva Semily. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Malena Martin - DROBNÍK Jakub, ČUŘÍK Tomáš.