3.kolo, Liberecký | 1.B třída sk. A, 2015-2016

--

Zásady se radují z výhry nad Jilemnicí 2:1

45. P. Srbek , 90. P. Janka - 40. F. Metelka
0

Utkání vypadalo na klasický remízový zápas , jenže v nastavení 2 půle rozhodl domácí Janka a přetavil tak 3 body na konto Zásad.

Vyrovnaná první půle

Tento duel začal poměrně vlažně bez vážnějších šáncí. Ve vyrovnaném prvním poločase se hosté ujali vedení brankou ve 40.minutě kterou vsítil hlavou útočník Metelka. Hosté se snažili nadále k navýšení náskoku, ale žádná situace ne a ne skončit brankou. Až v 45.minutě udeřili domácí, a to konkrétně Skrbek, který si naběhl na centr Čecha 1:1. Do šaten se šlo za stavu 1:1. Hosté, tak mohli přemýšlet nad nepromněněnými šancemi.

Domácí přitvrdili a neslo to ovoce

Druhý poločas si hosté vypracovali několik vyložených šancí, avšak Kopal v bráně  Zásadu podržel několika skvostnými zákroky. Jilemice držela po většinu 2.poločasu míč a nepouštěla domácí k ničemu. Hráči Zásady  hrozili z brejkových situací, ale brankám to nevedlo. Až v 90.minutě se prosadil po brejku Petr Janka a upravil na konečných 2:1 pro domácí. Stadion v tu chvíli začal burácet nadšením. Zásada, tak štastně získala 3 body do tabulky pravdy.

SK Zásada
Stanislav Boudík: Moc si ceníme těchto 3 bodů. Když běžela 90.minuta byl jsem smířený s remízou. Potěšilo mě odhodlání týmu a zisk 3 šťastných bodů.

SK Zásada
M. Kopal [-] - L. Janko [-] , A. Kotyza [-] (70. P. Štefanec [-] ) , K. Bělina [-] (15. P. Srbek [-] ) , V. Lhota [-] , P. Fišer [-] , P. Janka [-] , P. Čech [-] , M. Potůček [-] , R. Killian [-] , R. Lupa [-]

Jilemnice
D. Tuž [-] - D. Figura [-] (75. V. Horáček [-] ) , F. Metelka [-] , M. Schauer [-] , M. Šnorbert [-] , V. Kužel [-] , J. Bergemann [-] (62. M. Hartych [-] ) , D. Paulů [-] , L. Šimek [-] , Š. Kubina [-] , M. Štastný [-]

ŽK: 80. P. Fišer , 84. M. Potůček , 88. R. Lupa - 80. L. Šimek , 90. M. Šnorbert .
Hráči zápasu: M. Kopal - F. Metelka .
Místo: Tráva. Počet diváků: 80. Rozhodčí: Mizera Václav - HORÁČEK Michal, ČURDA Michal.