2.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Bogneři zařídili vítězství

0

Domácí se od začátku hry začali tlačit do útoku a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Hosté dokázali statečně vzdorovat pouze do 26. minuty, kdy se trefil domácí Ivan Bogner. Do přestávky se stav nezměnil. Na začátku druhé půle domácí přidali vytoužený druhý gól, který domácí uklidňoval. Postaral se o něj Luboš Bogner. Dvougólové vedení domácím nevydrželo dlouho, jelikož za 5 minut snižoval na 2:1 hostující Vérosta. Domácí přidali a na jejich hře to bylo znát. Na 3:1 zvyšoval v 60. minutě domácí Krejčí. Do konce zápasu se divácí další branky nedočkali a zápas tak skončil vítězstvím Petrovic 3:1.

TJ Lokomotiva Petrovice
D. Hladík [-] - J. Pavlů [-] (46. L. Krejčí [-] ) , P. Šedrla [-] , J. Sobotka [-] , M. Věchet [-] , J. Martínek [-] , T. Halva [-] - J. Stejskal [-] (53. P. Holub [-] ) , O. Šabaka [-] - I. Bogner [-] , L. Bogner [-]

FK Tavíkovice
M. Růžička [-] - V. Adamec [-] , R. Herold [-] , T. Řehák [-] , J. Vrana [-] - L. Bašta [-] , A. Tesař [-] , K. Krejčí [-] , J. Vérosta [-] - B. Hořínek [-] , M. Navrátil [-]

ŽK: 21. J. Pavlů - 78. J. Vrana .
Hráči zápasu: I. Bogner - J. Vérosta .
Místo: Petrovice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: NIKOLAI Lubor - TRÉŠEK Karel (N), HYNEK Jan (N).