10.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

Trstěnice uhrály remízu

0

Trstěnice na svém hřišti přívítaly Rybníky, které byly favoritem tohoto utkání.

První půle pro domácí

Utkání začalo lépe pro hosty, kteří se již v 5. minutě ujali vedení. Trefil se Pokorný. Domácí to nakoplo a snažili se o brzké vyrovnání. To se jim povedlo v 11. minutě zásluhou Krejčího. Jeden gól domácí mužstvo neuspokojil a do poločasu přidali ještě druhý, když se ve 37. minutě trefil domácí hráč, hrající s číslem 10, Mihola. Domácí mohli být s první půli spokojeni.

Druhá půle začala poněkud vlažněji a na další gól jsme museli čekat až do 81. minuty, když se trefil střídající Tumpach a zařídil tak vyrovnání. Utkání výrazně neovlivnila ani červená karta udělená pro kapitána hostů Nováka, a tak se oba celky rozešly smírně 2:2.

TJ Sokol Trstěnice
J. Sklenský [-] - J. Březina [-] , J. Vacek [-] , P. Krejčí [-] , J. Mihola [-] (46. O. Grác [-] ) , M. Novák [-] (51. M. Adámek [-] ) , Z. Jarolímek [-] , M. Bystrý [-] , M. Bauer [-] (36. L. Molík [-] ) , A. Čejka [-] , P. Adámek [-]

TJ Rybníky
M. Hrubý [-] - Z. Moučka [-] - S. Vybíral [-] , J. Novák [-] - - R. Pokorný [-] (63. R. Tumpach [-] ) , J. Vorbis [-] , R. Suchánek [-] , L. Dudycha [-] , D. Šnefenberg [-] , L. Fiala [-] , R. Hrubý [-] (46. M. Světlík [-] )

ŽK: 20. Z. Jarolímek - 39. J. Novák , 44. L. Dudycha . ČK: 89. J. Novák .
Hráči zápasu: P. Krejčí - R. Tumpach .
Místo: Trstěnice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: BOŘIL Michal - BŘEZINA Jan (N), MOUČKA Zdeněk (N).