11.kolo, Jihomoravský | Znojmo | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Trstěnice si odvezly všechny body

28. O. Grác , 47. O. Grác
0

Trstěnice vyhrály oba poločasy 1:0 a odvezly si tak 3 body ze hřiště Branišovic.

Za hosty se trefil v 28. minutě Grác a stanovil tak poločasové skóre 1:0 pro hosty. Druhá půle probíhala úplně stejně a po druhé brance Ondřeje Gráce zápas skončil 2:0.

TJ Sokol Branišovice
J. Tomeček [-] - V. Šťastný [-] , D. Habrle [-] , J. Žák [-] (50. J. Pavlík [-] ) , V. Kupka [-] - J. Kališ [-] , T. Nečas [-] (46. J. Nečas [-] ) , J. Šťastný [-] , P. Stejskal [-] - V. Pohajda [-] , J. Machů [-]

TJ Sokol Trstěnice
J. Březina [-] - F. Máša [-] - M. Bauer [-] , J. Vacek [-] (80. P. Procházka [-] ) , E. Grundaj [-] (78. Z. Šarközi [-] ) , P. Blaha [-] , O. Grác [-] , A. Čejka [-] , J. Sklenský [-] , F. Korek [-] , M. Bystrý [-]

ŽK: 52. V. Pohajda - 15. J. Vacek , 15. E. Grundaj .
Hráči zápasu: O. Grác .
Místo: Branišovice. Počet diváků: 30. Rozhodčí: WIENER Rudolf - PLISKA Vlastimil (N), BŘEZINA Jan (N).