1.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

Štáblovice deklasovaly doma Větřkovice

0

Dva góly a spálené šance

V 1. poločase se čekalo na gól do 11. minuty, kdy se prosadil domácí Šemora – 1:0. Na 2:0 zvýšil ve 22. minutě Laovský a domácí ovládli první poločas. Poté měl jasnou gólovou šanci Laovský a Bednář nastřelil tyč a ještě neproměnil unik, kdy šel sám na brankáře.

Drtivý tlak Štáblovic

Druhý poločas se odehrál za drtivého náporu Štáblovic na půli Větřkovic a domácí postupně pomoci gólům Bajgara, Víchy, Laovského, Kukly a dvěma trefám Bednáře zvýšily na konečných 8:0

SK Štáblovice
Lhotský Mirek (vedoucí): Jednoznačné vítezství mohlo skončit vyšším rozdílem

TJ DUBINA Větřkovice
Pavel Černoch (vedoucí): Dnes nás podržel gólman, nebýt jeho, mohl výsledek být horší.

A. Martínek [-] - P. Urbanský [-] (46. J. Bajgar [-] ) , J. Bednář [-] , M. Laovský [-] , O. Šemora [-] (46. L. Vícha [-] ) , T. Kříž [-] , M. Konvička [-] , L. Gibes [-] (46. V. Kukla [-] ) , J. Durčák [-] , O. Kubín [-] , P. Dobrotka [-] (46. R. Mařádek [-] )

P. Minařík [-] - P. Mička [-] (66. A. Vymazal [-] ) , R. Střílka [-] , V. Krajíček [-] , J. Weisz [-] - T. Hanák [-] , M. Kopl [-] , J. Hopp [-] - L. Škrla [-] , T. Urban [-] - P. Kopl [-]

ŽK: 11. P. Dobrotka - 54. P. Kopl .
Hráči zápasu: O. Kubín , T. Kříž , J. Bednář - P. Minařík .
Místo: tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: LEIFERT Tomáš - BARTESKA Petr (N), BUCHWALD Roman (N).