9.kolo, Moravskoslezský | Opava | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Výhra Deštné ve Větřkovicích

0

V prvním poločase hosté nevyužili jasné brankové příležitosti a v závěru poločasu toho mohli litovat, neboť domácí mohl za individuální chyby hráčů hostujícího týmu v obranné fázi potrestat. Ovšem jasnou tutovku hráč domácích promarnil tím, že branku z hranice jedenáctky vysoko přestřelil a v druhém případě nás zachránil náš vynikající gólman.

Druhý poločas byl poměrně vyrovnaný, ale opět zvítězila nejsilnější zbraň hostů - standartní situace.

V prvním případě v 66. minutě tečoval střílený centr Lhotzký a bylo to 0:1. Těsně před koncem zápasu a to v 88. minutě hosté potvrdili vítězství přesně zahraným trestným kopem, který výborně zahrál Pekárek.

TJ DUBINA Větřkovice
P. Minařík [-] - J. Weisz [-] , B. Peter [-] (72. T. Urban [-] ) , S. Kopl [-] (87. L. Škrla [-] ) , R. Střílka [-] - T. Hanák [-] , V. Krajíček [-] , P. Kopl [-] (76. J. Smékal [-] ) - T. Lebeda [-] , P. Pavlíček [-] - P. Vojvodík [-] (87. P. Stolle [-] )

TJ Sokol Deštné
M. Hrdlička [-] - D. Nowický [-] , M. Bedrunka [-] , M. Maruszák [-] , M. Kalužík [-] - R. Tesař [-] , Z. Pekárek [-] , L. Kachtík [-] (76. F. Trlica [-] ) , V. Ciminga [-] (51. P. Trlica [-] ) - R. Lhotzký [-] , J. Kamrád [-] -

ŽK: 86. J. Weisz - 28. M. Maruszák , 29. R. Lhotzký .
Hráči zápasu: P. Minařík - M. Hrdlička , M. Bedrunka .
Místo: tráva. Počet diváků: 75. Rozhodčí: BUČEK Martin - KOPL Michal (N), SMOLEK Michal (N).