11.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Ve vyrovnaném utkání Blučina nakonec zvítězila 2:0

50. V. Zajíc , 68. R. Srnec
0

Od začátku byl zápas neskutečně vyrovnaný, šance byly na obou stranách, ale bylo by nespravedlivé, kdyby jeden z týmů po půlce prohrával. Do kabin jsme šli za nerozhodného stavu 0:0.

Do druhého poločasu vlétli domácí jako uragán. Od prvního hvizdu jakoby po hřišti létali. Soupeř absolutně netušil, co s nimi dělat. V 50. minutě se Zajíc dostal ke střele z poza velkého vápna, vyslal jedůvku a brankář si s ní nevěděl rady - 1:0. V 68. minutě Srnec zvýšil vedení domácího týmu. Po centru z pravého rohu vyslal hlavou neskutečný kladivo a nedal gólmanovi žádnou šanci - 2:0. Poslední dvacetiminutovku domácí už pohlídali a soupeře do ničeho nepustili. A tak utkání skončilo vítěstvím domácích 2:0.

SK Blučina
V. Procházka [-] - J. Jelínek [-] , P. Riedl [-] , Z. Zajíc [-] (69. J. Sklenář [-] ) , V. Schiller [-] (46. T. Drahonský [-] ) , M. Bábor [-] (78. M. Šiller [-] ) , V. Zajíc [-] , L. Hrdlička [-] , M. Urbánek [-] (46. R. Srnec [-] ) , T. Čaňo [-] , R. Drahonský [-] (90. P. Hanuš [-] )

SK Prace
R. Ohnheiser [-] - P. Žáček [-] , M. Orság [-] , D. Svoboda [-] (46. P. Lněnička [-] ) , T. Kmeť [-] , J. Žáček [-] , L. Nešpůrek [-] , F. Hofírek [-] , M. Filipec [-] , Š. Tomášek [-] , P. Novotný [-]

Hráči zápasu: V. Zajíc , R. Srnec .
Místo: Blučina. Počet diváků: 80. Rozhodčí: JELÍNKOVÁ Marcela - MINAŘÍK Stanislav, KUNDELIUS Ladislav.