12.kolo, Jihomoravský | Brno - venkov | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Blučina nadále vítězí

45. T. Špaček (p.) - 4. V. Zajíc , 15. V. Zajíc , 40. V. Zajíc , 68. L. Hrdlička
0

V Kupořavicích to byla hra na jednu branku. Když hosté neustále útočili a už ve 4. minutě se dostali do vedení Zajícem V. - 0:1. V 15. minutě tentýž hráč zvýšil vedení hostů na 0:2. Ve 40. minutě Zajíc V. zkompletoval hattrick a bylo to už 0:3 pro hostujícíc tým. Domácím se podařilo snížit těsně před přestávkou, když se z nařízeného pokutového kopu Špaček nemýlil - 1:3. Když jediným střelcem ve druhé půli byl hostující Hrdlička, utkání skončilo zaslouženým vítězstvím hostů 1:4.

TJ Pojihlavan ZD Kupařovice
B. Škůrek [-] - Z. Urban [-] , Z. Putna [-] (65. R. Staněk [-] ) , D. Janíček [-] , T. Špaček [-] - L. Rikan [-] (43. M. Hušek [-] ) , M. Fila [-] , M. Šmídek [-] , A. Kamaryt [-] (30. P. Hron [-] ) - B. Kazda [-] (75. Z. Wolgemut [-] ) , D. Šmídek [-] -

SK Blučina
V. Procházka [-] - J. Jelínek [-] , P. Riedl [-] (51. M. Šiller [-] ) , Z. Zajíc [-] , T. Drahonský [-] (85. L. Riedl [-] ) , M. Bábor [-] , P. Fiala [-] (76. J. Sklenář [-] ) , V. Zajíc [-] (87. P. Hanuš [-] ) , L. Hrdlička [-] , T. Čaňo [-] , R. Drahonský [-]

ŽK: 48. M. Hušek , 80. D. Šmídek .
Hráči zápasu: L. Hrdlička , V. Zajíc .
Místo: Kupařovice. Počet diváků: 60. Rozhodčí: HARÁSEK Bohumil - MRKVICA Tomáš, MINAŘÍK Stanislav.