11.kolo, Královéhradecký | Náchod | Okresní přebor , 2015-2016

Jaroměř vyzrála i na Jesenici

12. L. Macek , 17. T. Slabý (p.) , 68. V. Lelek - 8. M. Seifert , 42. P. Železov , 50. M. Seifert , 63. S. Kašajík , 70. V. Ruprich , 74. R. Munzar , 85. R. Munzar
0

V poločase remíza

Asi papírově nejzajímavější zápas nás čekal ve Velké Jesenice, kam přijela suverénní Jaroměř. V 7. minutě krásně vysunul Vít spoluhráče Ametiho, ten poslal centr na volného Seiferta, který vyslal první gólovou navštívenku brankáři Palasmanovi. Jesenice již o 5 minut později srovnávala z rohového kopu, který našel Macka 1:1. V 17. minutě fauloval jednoho z protihráčů Seifert a kopala se proti hostující brance penalta, kterou Slabí dokázal proměnit. Domácím vydrželo vedení téměř do poločasu, kdy přihrávku za obranu přetavil v gól hostující „hroťák“ Železov.

Jaroměř nakonec smetla Jesenici

Po přestávce si Jaroměř dostala do varu. Nejprve nás čekala nejpohlednější akce zápasu, kdy míč putoval na 1 dotek po ose Železov - Munzar – Kašajík až k Seifertovi a ten přízemní střelou dal svojí druhou brankou.. V 63. minutě se i Kašajík, který hrál tento zápas s velkou chutí, dočkal gólu a ten byl konec konců rozhodující. Domácí se snažili ještě něco s utkáním udělat a povedlo se jim snížit zásluhou Lelka na 3:4. Avšak klid do řady hostů přinesla 73. minuta, kdy rychlou střelu Rupricha si srazil do své branky jeden z domácích obránců. O 3. minuty později Seifert ukázal, že umí nejen střílet branky, alel také je připravovat. Jeho nahrávka našla střídajícího Munzara a ten se nemýlil. Skóre uzavřel znovu Munzar po krásné narážečce Kašajíka s Vítem.

TJ Sokol Velká Jesenice
J. Palasman [-] - P. Sedláček [-] , P. Vejdělek [-] , L. Hadvich [-] - P. Hlávko [-] (82. L. Frakowski [-] ) , T. Slabý [-] (70. L. Zelený [-] ) , V. Lelek [-] , M. Kožený [-] (82. P. SKlenář [-] ) - L. Macek [-] , V. Krčil [-] , J. Čermák [-] (82. J. Marel [-] ) -

FK Jaroměř B
K. Kořen [-] - V. Křivský [-] (65. P. Koller [-] ) , V. Ruprich [-] , L. Rejchrt [-] , F. Klíž [-] (78. J. Souček [-] ) - L. Böhm [-] , M. Seifert [-] , S. Kašajík [-] - P. Železov [-] , E. Ameti [-] (25. R. Munzar [-] ) , T. Vít [-]

ŽK: 30. P. Sedláček , 42. M. Kožený - 18. M. Seifert , 19. S. Kašajík , 71. R. Munzar .
Místo: V. Jesenice. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Vaníček Michal - BERGER Erik, NYMSA Jakub.