5.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. B, 2015-2016

--

--

Kobylice si otevřely v Převýšově střelnici

0

Mělo to být vyrovnané utkání, ve kterém domácí chtěli potvrdit dobrou formu z posledních zápasů. Jenomže ve velmi dobré formě hrající Kobylice, žádné překvapení nepřipustily a odvezly si tři body. Domácí můžou být rádi, že příděl nebyl desetigólový. Kobylice se touto výhrou dostaly do čela tabulky a Převýšov klesl na předposlední příčku.

V prvním poločase pouze tři góly v síti domácích

Hosté vlétli do zápasu jako uragán a od začátku dali najevo, kdo bude dnes na hřišti pánem. Režisérské taktovky se ujal hostující Trutnovský a rozděloval jeden lepší míč za druhým. Skóre se poprvé měnilo až v 15.minutě kdy se prosadil hostující Šafařík. Gólů mohlo padnout i víc, ale dobře chytající Hansl v bráně hostí spoustu gólovek ještě zneškodnil. Za další čtvrthodinu to bylo již 0:2, když rychlou akci zakončoval svou první brankou v zápase Dušek. O šest minut později se prosadil hostující Šafařík a uzavřel skóre prvního poločasu na 0:3. Převaha hostů byla zřejmá a nedalo se očekávat, že se to v druhém poločase změní.

V druhém poločase přidali hosté dalších šest gólů

Hostující tým zcela ovládl zápas a bylo jen otázkou, na kolika gólech se zastaví konečné skóre. Kobylice proměňovali v průměru každou třetí šanci, takže skóre mohlo být opravdu vysoké. Padal gól za gólem a tak za zmínku stojí hattrick hostujícího Tomáše Duška. Daniel Šafařík i Honza Herzog si vstřelili po dvou gólech. Domácí přidali čestný úspěch až za stavu 0:8, kdy se brankově dokázal prosadit Martin Pilař. Přes obdržených devět gólů, výtečně zachytal domácí gólman Hansl. V tomto zápase padlo nakonec deset gólů, ale v poměru 1:9 pro hosty z Kobylic. Domácí tým musí na prohru rychle zapomenout a soustředit se na příští zápas, který odehraje v Červeněvsi.

FC Spartak Kobylice B
Kobylice: Celé utkání režíroval náš nejlepší hráč na hřišti Víťa Trutnovský a oba dva útočníci podporovaný dnes střelecky velmi potencionálním Tomášem Duškem. Domácím jsme dovolili snížit až za stavu 0:8 a zaslouženě jsme si odvezli z Převýšova tři body. Za předvedený výkon zaslouží pochvalu celý náš tým

SK Převýšov B
F. Hansl [-] - P. Vaněk [-] , P. Bazger [-] - M. Hodr [-] , D. Zborník [-] (46. J. Hansl [-] ) , D. Wagner [-] , M. Steklý [-] , M. Steklý [-] (46. D. Korel [-] ) , P. Mareček [-] , J. Matouš [-] - M. Pilař [-] (81. A. Hansl [-] ) -

L. Novotný [-] - D. Šafařík [-] (60. T. Havlíček [-] ) , P. Drábek [-] (46. L. Říha [-] ) , J. Herzog [-] (78. J. Rajman [-] ) , T. Dušek [-] , V. Trutnovský [-] , L. Tobišek [-] , D. Sedláček [-] (60. L. Miške [-] ) , D. Kuchař [-] , J. Dařbuján [-] , J. Pacák [-]

ŽK: 29. P. Mareček , 49. P. Vaněk , 65. M. Pilař - 75. J. Pacák .
Hráči zápasu: F. Hansl , M. Pilař - T. Dušek , V. Trutnovský .
Místo: Převýšov. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Hruška Jiří - HAŠKO Michal (N), NOVOTNÝ Jaroslav (N).