1.kolo, Královéhradecký | Hradec Králové | IV. třída sk. A, 2015-2016

--

Smiřice rozhodly o své výhře v druhém poločase

7. P. Šimek , 53. P. Šimek , 57. P. Šimek , 76. O. Havel
0

I když Libčany nebyly slabším soupeřem, tak rozhodlo proměňování šancí, ve kterém byli o hodně úspěšnější hosté. Smiřice rozhodly o svém vítězství vstřelením třech gólů v průběhu patnácti minut.

V prvním poločase jediný gól v síti domácích

První šanci zápasu měli hosté již v třetí minutě. Jenomže Šimka vychytal domácí gólman. O čtyři minutky později se již hostující Šimek gólově prosadil, když v závaru protlačil míč do sítě. Poté převzali iniciativu domácí a také si vytvořili pár slibných a jednu tutovou šanci. Jenomže ani domácím se branku vstřelit nepodařilo. Oba týmy si ještě v prvním poločase vytvořily pár slibných příležitostí, ale poločas skončil 0:1 pro hosty.

V druhém poločase hosté rozhodli o svém vysokém vítězství

Po deseti minutách vzájemného oťukávání se do toho hosté pořádně obuli. A byl to opět Šimek, který v 53.minutě skóroval do opuštěné brány, když gólman domácích neudržel míč. O tři minutky později Šimek završil svůj hattrick brankou po krásné kombinaci. Domácí se snažili vstřelit alespoň kontaktní gól, ale proti byl hlavně vynikající gólman Resl. Čtvrt hodiny před koncem přidal čtvrtý gól hostí Havel. Pro domácí tým to byla hodně krutá porážka, ale když nedáte gól, tak nemůžete vyhrát.

SK Libčany B
Libčany - Vojtěch Kunčar: V první půlce jsme nedali jasnou šanci a poté hosté pomalounku přebrali iniciativu.

SK Smiřice B
Smiřice - Jiří Skalický: První zápas sezony jsme odehráli s několika hráči, kteří nám vyšli z dorostu v Rasoškách a bylo to opravdu znát. Vyhráli jsme hlavně díky výbornému týmovému výkonu. Uvidíme, jestli se na něj povede navázat i v příštích zápasech

P. Červenka [-] - M. Zahradník [-] , M. Kroupa [-] - M. Horáček [-] , J. Fejgl [-] , J. Zikl [-] (70. J. Kotrč [-] ) , D. Řehounek [-] (46. A. Barcic [-] ) , T. Novák [-] (49. J. Adlaf [-] ) , J. Mokrý [-] , J. Mádlo [-] , P. Jedlička [-]

T. Resl [-] - M. Resl [-] (71. L. Nedomlel [-] ) , F. Šeda [-] (60. V. Holínský [-] ) , P. Nagy [-] , P. Šimek [-] , P. Růžek [-] , T. Lazarík [-] , M. Rund [-] , O. Havel [-] , J. Hochsteiger [-] , M. Novák [-]

Hráči zápasu: J. Mokrý - O. Havel , T. Resl .
Místo: Libčany. Rozhodčí: Grossman Martin - HRUŠKA Vítězslav (N), SKALICKÝ Jiří (N).