3.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. D, 2015-2016

--

V gólových hodech úspěšnější Solnice.

64. R. Zeman , 80. J. Novotný , 81. R. Dostálek - 8. D. Zaňka , 22. D. Zaňka , 38. Z. Schod , 52. Z. Schod , 86. T. Kubec
0

Po celý zápas hráči Solnice kontrolovali hru, když se však domácím podařilo utkání zdramatizovat, srazila je nedisciplinovanost. Po udělení červené karty dovedli hosté zápas do vítězného konce.

Rozhodnuto již v prvním poločase

Lepší vstup do utkání si Solnice nemohla přát. Během úvodních 22. minut se 2x prosadil kanonýr Zaňka, který vnesl klid na kopačky hostů. V tuto chvíli Solnice kontrolovala hru a svého soupeře přehrávala ve všech herních činnostech. Ve 38. minutě vsítil další branku zápasu útočník Zdeněk Schod, a tak Solnice odcházela do šaten s komfortním tříbrankovým vedením.

Po změně stran vyrovnané utkání

Krátce po změně stran se trefil podruhé v zápase do černého Zdeněk Schod. Za stavu 4:0 se začalo probouzet i o poločase prostřídané mužstvo Zdelova. Domácí zvýšili aktivitu a během 15 minut se jim podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Solnice znervózněla, ale tlak domácích otupil zbytečným vyloučením kapitán Weisser, který po druhé žluté kartě zamířil do sprch. Hosté do oslabené obrany přidali v závěru ještě pátou branku, kdy se prosadil střídající Tomáš Kubec. Herní kvalita byla v zápase jednoznačně na straně Solnice, a tak si z horké zdelovské půdy odváží zasloužené 3 body.

FC Zdelov 1963
Zdelov - Miloš Zeman, trenér: Solnice nám dala lekci zejména v prvním poločase, kdy nás jednoznačně přehrála. Solnice ukázala svou kvalitu, ale i neslušné diváky. Vulgárně uráželi naše hráče, což na hřiště rozhodně nepatří.

SK Solnice
SK Solnice- Jiří Kubec: Našemu vítězství jsme dali dobrý základ již v prvním poločase utkání. V druhé půli po čtvrté vstřelené brance jsme trochu ztratili koncentraci a dovolili domácím snížit. V závěru zápasu jsme ale vstřelili ještě pátou branku a zaslouženě si odvezli 3 body. Dobrý výkon celého mužstva

J. Dušek [-] - M. Merta [-] , M. Cvejn [-] (46. R. Dostálek [-] ) , J. Weisser [-] , R. Csontos [-] , Z. Sehnal [-] - V. Dvořák [-] , D. Komárek [-] (46. T. Hurdálek [-] ) , P. Mráz [-] , R. Zeman [-] (85. M. Neubecker [-] ) , J. Novotný [-] (85. D. Hošek [-] ) - -