11.kolo, Královéhradecký | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Náchod si zastřílel na půdě Police

0

Papírové předpoklady se do puntíku potvrdily a hosté ukázali v jaké výborné formě je letošní sezóna zastihla. Po krásných brankách hledají stále soupeře, který by je dokázal obrat o body.

Jednoznačná záležitost hostů

Do Police nad Metují přijelo letos mužstvo které ještě od začátku soutěže neztratilo ani bod a své soupeře doslova válcuje. Domácí hráči odolávali nájezdům Náchoda do 26. minuty, kdy se míč odrazil ke zcela volnému Říhovi a ten již neměl problém usměrnit míč za záda brankáře Kučery.  Náskok hostů navýšil ve 33. minutě Pipek, který dorazil do brány odraženou střelu. Hra se odehrávala převážně na polovině domácích a do poločasu se ještě dokázali prosadit Říha s Plškem. Hosté tedy odcházeli do kabin spokojeni za jasného stavu 0:4.

Brankostroj Náchoda pokračoval

Krátce po změně stran byl v pokutovém území faulován Plšek. Míč si na značku pokutového kopu postavil zkušený J. Vejprava a střelou doprostřed brány překonal Kučeru. V 59. minutě z 25 metrů napřáhl Pipek a trefil se nádherně k levé tyči, i když si brankář na jeho pokus sáhl. Další branku přidal o 5 minut později Plšek, kdy Werner vyslal Vlčka, ten našel pod sebe přesnou přihrávkou právě kanonýra Náchoda, který trefil odkrytou svatyni domácích. V 70. minutě zvyšoval již na 8:0 Vaněček. Hostům to však stále nestačilo, fotbalem se evidentně bavili a Vlček po přihrávce Krombholze zamířil přesně na zadní tyč brankáře domácích. O čestný zásah hostů se postaral Jandík, když po dlouhém nákopu brankáře a skvělém zpracování překonal na zadní tyč brankáře Náchod. Náchod po vstřelení úvodní branky v zápase jednoznačně dominoval a bylo spíše otázkou jaké skóre bude svítit na světelné tabuli po závěrečném hvizdu.

Spartak Police nad Metují
Milan Hejnyš - asistent trenéra: Jednoznačné utkání ve prospěch hostů.

FK Náchod B
Berger - asistent trenéra: Do první branky jsme se v Polici trápili.Poté, jakoby nastoupilo úplně jiné mužstvo a zbytek zápasu jsme jasně ovládli, přidali pěkné akce i góly. Nejednou nám zatleskal i polický divák

V. Kučera [-] - M. Hejnyš [-] (69. J. Reimann [-] ) , J. Klapkovský [-] , J. Tauc [-] , J. Kollert [-] , M. Jandík [-] , A. Bergmann [-] (59. K. Švorčík [-] ) , V. Fiala [-] , P. Šnábl [-] , D. Sivak [-] , B. Rieger [-]

FK Náchod B
D. Vik [-] (57. V. Ruffer [-] ) - J. Rorbach [-] , J. Vejprava [-] , R. Poláček [-] - T. Vejprava [-] (57. T. Werner [-] ) , D. Král [-] , V. Vlček [-] , R. Pípek [-] - J. Plšek [-] (69. E. Krombholz [-] ) , L. Říha [-] (46. D. Bohuslav [-] ) , J. Vaněček [-]

ŽK: 37. J. Tauc , 83. J. Kollert - 8. J. Vaněček , 48. J. Plšek , 68. T. Werner .
Hráči zápasu: L. Říha , J. Plšek , R. Poláček .
Místo: Police n. M.. Počet diváků: 70. Rozhodčí: Říha Michal - PROKŮPEK Jan, ZLÁMAL Vít.