15.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Standartní situace v samotném závěru

9

V 15. kole přivítala Hrabová na domácí půdě Darkovice . Oba týmy nezažívají zrovna kdoví jak bohatý vstup do jarní části,  co se bodů týče. Hrabová v úvodním utkání ztratila vedení 2:0 proti Vřesině a nakonec remizovala. Darkovice naopak podlehly Petřkovicím. Do zápasu nemohl nastoupit kvůli karetnímu trestu Martin Mrva, který v minulém utkání viděl červenou kartu.

Nastřelené břevno

První poločas se hrál vyrovnaný zápas, ani jeden z týmů nepodal moc přesvědčivý výkon. Ve 20. minutě šli domácí sami na branku, dobrý zákrok však předvedl brankář hostí Štěpán Chlappek, z pokračování této akce však hlavou skóroval útočník Hrabové Derek Gödel – 1:0. Rozhodčí nejprve váhal, jestli míč přešel brankovou čáru, ale nakonec branku správně uznal. Poté se ještě domácí dostali do šance, když nastřelili břevno. Přesto už do konce poločasu nikdo branku výrazně neohrozil.

Devadesátá minuta

Ve druhém poločase začaly mít Darkovice více ze hry. V koncovce však nebyli přesní, zakončení mířila buď vedle nebo doprostřed brány. Hrabova své vedení dobře hájila, ale možná měla přidat druhou branku a bylo by to hned jiné, jelikož v samotném závěru v 90. minutě Darkovice zahrávaly standartní situaci, odrážený míč si našel střídající Lukáš Poštulka a přesnou střelou k tyči vyrovnal na 1:1. Utkání tedy skončilo remízou, Darkovice tedy po úvodní porážce s Petřkovicemi dokázaly konečně bodovat, přestože to byl jen jeden bod, tak i to se počítá!

TJ SOKOL Hrabová
Martin Mrva hráč (v zápase divák): Opět jsme nedokázali ubránit průběžné vedení v zápase, další ztracené 2 body mrzí.

FK Darkovice
Dominik Novák hráč: Přijeli jsme do Hrabové s tím, že jim sebereme všechny tři body. Od začátku jsme byli více na míči a vytvářeli si šance, které jsme klasicky nedokázali proměnit. Poté jsme soupeři nahráli na gól. Zbytek poločasu jsme soupeře dostali trosku do hry. Druhý poločas jsme od začátku tlačili i si vytvořili 2-3 tutové šance, které jsme zase nepromenili. Pak jsme v nastavení z ničeho dali gól s vyrovnali jsme. Upřímně jsem čekal, že Hrabová bude lepší na to kolik mají bodů. Nevím, jestli byli v plné sestavě, ale výkonově na tom nebyli dobře

M. Chodura [-] - M. Odstrčilík [-] , M. Ročňák [-] , M. Šimon [-] , R. Pešek [-] , D. Gödel [-] (91. K. Lomozník [-] ) , R. Drulák [-] , M. Slezák [-] (58. J. Stejskal [-] ) , A. Volf [-] (74. L. Paluch [-] ) , A. Havlíček [-] , P. Honěk [-]

Š. Chlappek [-] - P. Ságner [-] (58. J. Vyletělek [-] ) , A. Pieknik [-] (66. R. Kováč [-] ) , N. Chotár [-] , D. Novák [-] , J. Voldán [-] , P. Michálek [-] , P. Vyletělek [-] , M. Baran [-] (66. A. Tvrdý [-] ) , M. Burý [-] (82. L. Poštulka [-] ) , J. Michalák [-]

ŽK: 87. M. Odstrčilík .
Počet diváků: 132. Rozhodčí: ŘEZNÍČEK Miroslav - MACRINEANU Jiří, SLAVÍK Petr.