18.kolo, Vysočina | Třebíč | Okresní přebor , 2023-2024

--

V zápase plnném zvratů se Třebelovice s Horním Újezdem rozešly smírně

4. M. Máca (p.) , 66. J. Rakušan , 81. M. Řezáč (vl.) , 84. M. Liška - 12. M. Zvěřina (p.) , 28. J. Homolka , 69. A. Bartes , 91. M. Řezáč
18

V souboji dvou týmů ze středu tabulky skončil díky gólu hostí z nastavení zápas mezi Třebelovicemi a Horním Újezdem 4:4

Hosté o gól lepší

Od úvodu bylo jasné, že domácí se budou tlačit do útoku a bude to především o nich,  co hostům dovolí. Hned v první minutě se dostali díky proměněné penaltě  Markem Mácou do vedení 1:0, ale laxní přístup všech domácích hráčů dopřál za nedlouho pokutový kop i hostům a ti pohodlně srovnali na 1:1 Janem Homolkou. Hosté přijeli utkání odbránit a pokusit se o nějaký rychlý kontr, s čímž měla domácí obrana problémy a naopak do útoku byli domácí bezzubí a když se z jednoho brejku dokázali hosté prosadit, šlo se do kabin za stavu 1:2. Horní Újezd by měl mít snažší práci, poněvadž přivítá na svém hřišti poslední tým soutěže z Chlístova.

Domácí otočili vývoj druhé půle, ale hosté přeci jen vyrovnali

Ve druhém poločase domácí vsadili vše na jednu kartu, otevřeli hru a když už se jim i s dávkou štěstí podařilo Janem Rakušanem vyrovnat na 2:2, hosté hned odskočili zásluhou Adama Bartejse na 2:3. Poté domácí  dokázali dvěma slepenymi góly v závěru otočit stav. Nejprve si hosté vstřelili vlastní branku a Martin Liška po dlouhých osmdesáti minutách hry vrátil domácím vedení na jejich stranu. Ale z nepochopitelného důvodu si nechali v poslední minutě vsítit branku Miroslav Řezáč na 3:3 a tak se body dělily. Třebelovice tak budou chtít body získat zpět v příštím kole, ale budou to mít na půdě Lipníku příliš těžké.

TJ Třebelovice
Máca Marek, hráč: Dnes jsme do jednoho předvedli otřesný výkon a nezasloužili jsme si vyhrát.

TJ Sokol Horní Újezd
Hradecký Pavel, hráč: Za téměř letního počasí se v neděli pro nestranného diváka odehrálo divadlo plné zápletek. Nejprve Marek Máca a poté Marek Zvěřina proměnili na každé straně penaltu a pak se odehrál celkem vyrovnaný první poločas. Domácí měli více ze hry i šancí, ale do šaten se šlo za stavu 2:1 pro Újezd. Ve druhém poločase domácí přidali více na otáčkách a nám s přibývajícími minutami docházely síly. V 84.minutě to vypadalo na dokonaný obrat domácích, kteří nás uběhali, ale to by tam nesměl být zprvu stoper a poté na poslední dvě minuty útočník Mirda Řezáč. Ten si, použiju slova, které vypustil nedávno Carlos Alcaraz, v 91.minutě vzal krajíc chleba a namazal si na něj celou obranu i s brankářem. Upravil na konečných 4:4. Šance, chyby a hlavně 8 gólů, to byl tento zápas.

M. Nesiba [-] - D. Smetana [-] , M. Máca [-] , M. Liška [-] , J. Rakušan [-] , J. Jurka [-] , J. Sedláček [-] , K. Skoumal [-] (63. D. Vala [-] ) , K. Tesař [-] (75. S. Michal [-] ) , T. Brychta [-] , R. Jurka [-]

P. Hradecký [-] - M. Zvěřina [-] , V. Pavlík [-] (85. J. Dulovec [-] ) , M. Řezáč [-] , V. Štaffa [-] (70. F. Kuba [-] ) , O. Uličný [-] , A. Bartes [-] (90. M. Veselý [-] ) , P. Ciprys [-] , J. Homolka [-] , T. Vávra [-] , A. Svoboda [-]

ŽK: 87. T. Vávra .
Hráči zápasu: M. Liška - J. Homolka .
Počet diváků: 80. Rozhodčí: FILIPSKÝ Pavel - SEDLÁK Pavel, PALÍK Radek.