23.kolo, Jihočeský | 1.B třída sk. B, 2023-2024

--

--

Sedlice vyloupila Netolice, hattrickem se blýskl Janoušek

24

Poslední utkání se v rámci 23. kola 1.B třídy odehrálo v Netolicích, kam zamířil sedlický Sokol.

Hosté za tři

Kdo nestihl začátek utkání, mohl pouze litovat. Domácí se ujali v utkání rychlého vedení, které po necelé minutě zajistil Filip Rokůsek. Hosté se sice dočkali vyrovnání ve 13. minutě zásluhou Davida Dumského, o minutu později však vrátil domácím vedení sedmnáctiletý Václav Fišer. O osudu utkání však rozhodl druhý poločas a zejména individuální výkon Davida Janouška, který nejprve v 55. minutě vyrovnal stav utkání a následně v 75. minutě otočil po přihrávce Bálka stav utkání v hostující prospěch. Domácí se pokusili o vyrovnání, výsledkem však byl v 89. minutě pokutový kop na druhé straně, za jehož pomoci dokonal sedlický hráč hattrick.

Sedlice tak nakonec zvítězila v Netolicích poměrem 4:2 a utnula povedenou šňůru domácího týmu.

1. FC Netolice
Roman Mužík - trenér: Rozhodl druhý poločas. Zůstali jsme hlavami v kabině a hosté otočili zápas ve svůj prospěch. Každá série bohužel jednou končí a to, co se stalo v utkání, jsme si s klukama vyříkali v kabině. Musíme jít nadále zápas od zápasu. Teď nás čeká další těžké utkání ve Vacově.

TJ Sokol Sedlice
Miroslav Petráš - vedoucí mužstva: Domácí byli v prvním poločase lepším mužstvem. Naše mužstvo zabralo ve druhém, ale je nutné poznamenat, že domácí jak se říká "odpadli" a našemu mužstvu to tak trochu usnadnili. Tři body zvenku se počítají.

M. Mádl [-] - M. Raušer [-] , J. Lukáš [-] , V. Ficl [-] , P. Fux [-] , D. Reindl [-] (52. R. Mužík [-] ) , M. Baloušek [-] , V. Fišer [-] , V. Plojhar [-] , J. Pivoňka [-] (82. R. Hudec [-] ) , F. Rokůsek [-] (90. D. Ryneš [-] )

M. Vančát [-] - P. Koutenský [-] , M. Čapek [-] , J. Petráš [-] , J. Čabrádek [-] - M. Bálek [-] , M. Zíka [-] , Š. Brynda [-] , D. Dumský [-] - D. Janoušek [-] , J. Panuška [-] (22. J. Novák [-] )

ŽK: 58. V. Plojhar , 82. F. Rokůsek - 25. M. Zíka .
Hráči zápasu: D. Janoušek .
Počet diváků: 70. Rozhodčí: BRODSKÝ Ondřej - TRKOVSKÝ Tomáš, TRNĚNÝ Jan.