16.kolo, Vysočina | 1.A třída sk. B, 2023-2024

--

Bedřichov vydřel body v Budišově

36. T. Mors , 39. T. Mors - 10. M. Neuwirth , 12. J. Vorálek , 16. R. Diviš
20

Hosté do zápasu vlétli a brzy vedli o tři branky. Nakonec však o body museli bojovat až do samotného konce.

Hosté po půli vedli

Hosté v Budišově potvrdili trend ze zimní přípravy, kdy jim opět vyšel famózním způsobem vstup do utkání. Nejdřív v deváté minutě Tesař uvolnil na hranici vápna Neuwirtha, který poslal svůj tým přesnou střelou do vedení - 0:1. Domácí brankář se za projektilem jen ohlédl. Tři minuty na to Jakub Göth našel přesným centrem rychlonohého Vorálka, který se uvolnil přes obránce a domácí brankář si jeho střílený centr srazil do sítě - 0:2. Za další tři minuty už to bylo o tři branky, když Homola ve vápně sklepl na Diviše, který se nemýlil a zvýšil rozdíl ve skóre - 0:3. Domácí se k první střele na bránu dostali až po 35 minutách hry, kdy se do úniku dostal Mors Toufik a prostřelil Tesaře - 1:3. Za čtyři minuty se stejný hráč radoval z kontaktní branky z přímého kopu - 2:3.

Hosté si vedení pohlídali

V 57. minutě kapitán Bedrníků Diviš nepropálil budišovského gólmana a stejný hráč nechal vyniknout Bajera i po hodině hry, kdy reflexivně zlikvidoval jeho dorážku z malého vápna. Pak se zaskvěl bedřichovský Bartoň, který vykopl gólovku Toufika. Pak se po standardce neprosadil v gólové příležitosti Došek, jenž zamířil těsně vedle brány. Ve zbytku hracího času už žádná branková příležitost k vidění nebyla.