26.kolo, Olomoucký | Krajský přebor , 2023-2024

--

--

7

Zápas v Brodku pro Určice začal jak nejhůře mohl.

Již ve 3. minutě se po chybě obránce dostali domácí k míči a po centru do malého vápna Složil otevřel skóre utkání 1:0. Po čtvrthodině hry mohlo být ještě hůře. Po rohovém kopu si brankář se střelou Bučka poradil, dorážka již cestu do sítě našla. Naštěstí pro hosty z ofsajdu. První ohrožení brodecké branky přišlo až ve 20. minutě. Piňosovu střelu z trestného kopu na zadní tyč brankář s potížemi kryl. Chvíli na to se ke střele z dálky odhodlal Svačina, ale branku těsně minul. Ve 34. minutě střelou ze 30 metrů ke vzdálenější tyči zajistil Kaďorek domácím dvou gólové vedení. Po uvedení míče do hry připravily Určice pro diváky zajímavý okamžik. Střela od půlicí čáry zamířila neomylně ke spojnici tyče a břevna a nejistý a možná zaskočený brankář měl plné ruce práce s vytěsněním míče nad branku. Druhý poločas se odvíjel v podobném duchu jako ten první. Branku hostí nejčastěji ohrožoval kapitán Bůček. V závěru utkání se Určice přece jen dostali častěji na dostřel domácí branky, ale ke gólu to nevedlo. Body zústaly v Brodku. Jediné co může určické hráče alespoň trochu těšit je, že ani jedno z mužstev se kterými bojují o záchranu na domácím hřišti nebodovala.

AUTOR: LUBOMÍR KAPRÁL