13.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Bánovští nadělili Bílovicím nelichotivou pětku

5

Domácí fotbalisté si s chutí zastříleli a udělali tak zajímavý výsledek 5:2

Hororová desetiminutovka pro domácí

Prvních deset minut zápasu patřilo hostujícím Bílovícím. Nejprve se hezkou střelou zpoza vápna prosadil v 8. minutě Lukašík a vzápětí dvě minuty po něm se prosadil Mikšaník. Domácí byli jako opaření a než se stihli rozkoukat v zápase tak prohrávali o dvě branky. To je však nezlomilo a dali se do boje. Nejprve se prosadil Kročil střelou z malého váplna do prázdné a dvě minuty po něm téměř totožnou střelou Franc. Oba celky tak šly do kabin za stavu 2:2.

Domácí přidali ještě tři branky a bylo vymalováno

Obrat v utkání přišel na řadu v 69. minutě zápasu. Vašička si na velkém vápně zpracoval míč a nechytatelnou střelou dokonal obrat zápasu ve prospěch domácích. V 75. minutě zápasu se podruhé v zápse prosadil Kročil. Svou střelu na úrovní pokutového kopu krásně zakroutil až k tyči. Definitivní tečku za zápasem udělal Machalík, když svou hlavičku poslal téměř do prázné branky. Domácí tým tak i přes nepříznivý začátek zápasu dokázal vítězit vysoko 5:2.

FC Bánov
A. Vystrčil [-] - A. Rapant [-] , P. Borák [-] , V. Klon [-] , R. Velecký [-] , L. Franc [-] , R. Kročil [-] , D. Machalík [-] , R. Vašička [-] , P. Mahdalíček [-] , L. Mahdal [-]

TJ Bílovice
M. Valeš [-] - O. Janků [-] , J. Sedlář [-] , A. Žůrek [-] , J. Janota [-] , E. Lukašík [-] , L. Kamočai [-] , J. Zlámal [-] , D. Mikšaník [-] , R. Čada [-] , P. Hlaváček [-]

Počet diváků: 80. Rozhodčí: Řihák Pavel - POLANSKÝ Břetislav (N), ŠUPINA Pavel (N).