13.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Nedakonice dál pokračují ve smělé jízdě a přezimují na prvním místě tabulky

5

Nedakonice zakončily svoji vydařenou půlsezónu vysokou výhrou

Domácí vyhráli oba poločasy. V tom prvním se trefili jednou

V 19. minutě zápasu jsme byli svědky první branky zápasu. Po samostatném úniku se střelou na přední tyč prosadil O. Dvouletý. poslal tak svůj tým do vedení 1:0. Další šance pricházely, ale ani jeden tým se nedokázal prosadit. Oba celky tak šly do kabin za stavu 1:0 pro domácí.

Nedakonice přidaly ještě další tři branky a bylo vymalováno

Druhá branka zápasu přišla na řadu až ve 72. minutě utkání. Po centru z pravé strany uklidil míč do sítě Gejdoš a poslal domácí do dvoubrankového vedení. Domácí fotbalisty uklidnil v 88. minutě zápasu opět Dvouletý, když po samostatném úniku, který si nic nezadal se samostatným nájezdem v hokeji, po kličce brankáři zakončoval do odkryté klece. Definitivní tečku za zápasem udělal minutu po třetí brance Král, když střelou do šibenice z velkého vápna nedal hostujícímu brankáři žádnou šanci.

TJ Sokol Nedakonice
Michal Lukůvka: Začátek utkání nebyl z naší strany podle představ. Soupeř byl víc než vyrovnaným protivníkem. První branku vstřelil Dvouletý a ve zbytku prvního poločasu jsme se předháněli v zahazování šancí. Druhý poločas pokračoval tak, jak skončil první. Hosté dlouho vzdorovali domácím šancím a čekali na brejkové situace. Konečný odpor hostů zlomila až branka na 2:0, kterou vsítil v 72. minutě zápasu Gejdoš. Na konci utkání navýšili výsledek ještě Dvouletý a Král.

V. Hasník [-] - M. Gejdoš [-] , O. Juřena [-] , J. Hyrák [-] , D. Madzia [-] , T. Král [-] , D. Kopčil [-] , O. Dvouletý [-] , P. Šoustek [-] , J. Mojžíš [-] , T. Král [-]