9.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

Domácí nezvládli ani druhý domácí zápas po sobě

8

Babice dokázaly zvítězit na hřišti silné Kněžpole a vezou tři body

Horníček poslal hosty do vedení

První branky jsme se mohli dočkat už po krásné střele Maniatise, jenomže mu jeho projektil domácí brankář krásným zákrokem dokázal zneškodnit. První branka hostů tedy přišla na řadu ve 32. minutě zápasu. To Horníček stříleným centrem trefil neskutečně zadní šibenici a hosté vedli. Do kabin tak šly oba celky za stavu 0:1 pro hostující Babice.

Jančík dokázal ještě vyrovnat, ale definitivní tečku za zápasem udělal Sanchéz

Domácí se trefili v 62. minutě zápasu. Konkrétně hezkou střelou Jančíka, který překonal hostujícího brankáře. Dvě minuty nato však byly Babice opět veselejší. Hořínek potáhl míč a dával ho pod sebe. Tam si jej našel nikým nehlídaný Sanchéz a skóroval. Letní posila ze Slovácka C tak zajistila svému týmu tři body.

Babice
Feris Sanchéz: Pro nás zasloužená výhra, i když domácí nás ve druhém poločase po našem výpadku trápili, ale jinak co se týká šancí, tak zasloužená naše výhra.