9.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

--

--

--

--

Zajímavý zápas skončil 2:2. V obou poločasech branky obou týmů dělily vždycky 2 minuty

8

Oba týmy chtěly zápas urvat pro sebe. Skončilo to však remízou 2:2...

Na Lukašíkovu branku našli domácí odpověď za 2 minuty

Po skrumáži ve vápně se nejlépe zorientoval Lukešík a prostřelil gólmana. Huštěnovice vyrovnaly ve 22. minutě zásluhou Stířteckého. Po střele Hlúpika, která ještě gólem neskončila, se míč odrazil k Stříteckému a ten z voleje vyrovnal na 1:1. Více se toho v poločase neodehrálo a tak poločasový výsledek skončil 1:1.

Oba týmy si role prohodily

Ve druhém poločase se odehrával podobný scénář. Akorát si oba týmy prohodily pořadí jejich branky. Nejprve v 74. minutě po volném přímém kopu prosadit Hlúpik. Opravdu hezký přímák. Jenže dvě minuty se k podobné situaci na druhé straně postavil Sedlář. Ten předvedl parádu, ze kterou by se nemusel stydět ani Messi a z 25 metrů vymetl šibenici. Zápas tak skončil 2:2.

TJ SOKOL Huštěnovice
Petr Kanyza: Po čtvrteční dohrávce a hrůzném výkonu se dostavilo zlepšení. Nejmenovaný spoluhráč by řekl, že po čtvrtečních absencích dneska nastoupí konečné „áčko“. První poločas jsme byli lepší, vypracovali jsme si celkem dost šancí, ale klasicky jsme inkasovali jako první. Ve druhém poločase se hra vyrovnala a hosté nás zatlačili. Když jsme si mysleli, že nám Filip vystřelil krásným přímákem tři body, hosté snad ještě pěknějším vyrovnali. Spravedlivá remíza

TJ Bílovice
Adam Žůrek: V určitých momentech byly domácí asi trochu lepším tymem. Každopádně fotbal si myslím, že byl pro diváka dobrý.. nahoru dolů ,ikdyž nám nevyhovuje menší hřiště, tak jsme to vzali za pačesy myslím dobře. Nakonec asi zasloužený bod pro oba týmy.

J. Mačuda [-] - M. Střítecký [-] , P. Kanyza [-] , F. Hlúpik [-] , M. Bruštík [-] , O. Šuranský [-] , T. Pisklák [-] , P. Konečný [-] , L. Grebeň [-] , O. Adamík [-] , P. Čechmánek [-]

TJ Bílovice
V. Tománek [-] - O. Janků [-] , E. Gajdošík [-] , J. Sedlář [-] , A. Žůrek [-] , E. Lukašík [-] , L. Kamočai [-] , J. Zlámal [-] , V. Ondrůšek [-] , M. Hanák [-] , Z. Zlámal [-]

ŽK: 20. T. Pisklák , 80. O. Šuranský , 89. J. Kedra - 32. J. Zlámal , 79. L. Kamočai .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Moravanský Pavel - HRUBOŠ Zdeněk (N), ZLÁMAL Pavel (N).