7.kolo, Zlínský | Uherské Hradiště | Okresní přebor , 2023-2024

--

Jarošov v letošní sezóně tápe. Doma opět nestačil na hosty z Bílovic

11. M. Jančík (p.) , 49. R. Kutovyi - 20. L. Kamočai , 51. A. Žůrek (p.) , 62. L. Kamočai , 66. L. Kamočai , 89. J. Sedlář
6

Domácí fotbalisté se do konce sezóny budou muset obejít bez opory Pavlase. Dnešní domácí zápas navíc nezvládli a prohráli vysoko 2:5

Penalta pro Jarošov znamenala vedení

I přes to všechno to byli domácí, kdo šli poprvé v zápase do vedení. Zásluhou Jančíka v 11. minutě proměnili penaltu a vedli 1:0. Srovnání výsledku však přišlo vcelku brzy. Ve 20. minutě zápasu po centru klasicky dobře hrajícího Sedláře hosté srovnali. Hlavou se trefil Kamočai. To byl tak stav, ze kterého šly oba celky do kabiny.

Kamočai zkompletoval hattrick

Ve druhém poločase to byli opět domácí, kdo se ujal v zápase vedení. Přímý volný kop Lagy ze slibné vzdálenosti vyrazil hostující brankář pouze před sebe a tam nikým nehlídaný Kutovyi skóroval. To bylo ze strany domácím v zápase, co se týká vstřelení branky, všechno. V 51. minutě srovnal z pokutového kopu Žůrek. V 62. minutě zápasu se opět prosadil Kamočai a tři minuty nato ten samý hráč zkompletoval hattrick. Definitivní tečku za zápasem udělal Sedlář, když střelou zpoza vápna nedal jarošovskému brankáři šanci. Hosté tak porazili poměrně vysoko domácí mužstvo 2:5.

TJ Slavoj Jarošov
Martin Jančík: Zpočátku vyrovnaný zápas, poté rozhodčí pískl spornou penaltu pro nás, kterou jsem proměnil. U vyrovnávajícího gólu jsme si nepohlídali centr a vzadu volný Kamočai hlavou srovnal. První poločas vyrovnaný, šance na obou stranách. Druhý poločas jsme začali dobře, ujali jsme se vedení. O 2 minuty později ale hosté zahrávali také penaltu, za nás velmi spornou a opět srovnali. To nás lehce položilo, v poslední půlhodině jsme si nepohlídali duo Kamočai-Sedlář, kteří utkání obrátili na svou stranu a myslím, že zaslouženě zvítěžili.

TJ Bílovice
Adam Žůrek: Jarošov jsme zastihli hrát snad nejhůř co si osobně pamatuji. Celkově jsme byli lepší. 3 body jsou pro nás zasloužené.

O. Dudák [-] - T. Szabó [-] , M. Stojaspal [-] , J. Pavlas [-] , J. Poulík [-] , D. Laga [-] , V. Jančík [-] , D. Talaš [-] , M. Němec [-] , M. Jančík [-] , M. Omelka [-]

TJ Bílovice
M. Valeš [-] - R. Čada [-] , E. Gajdošík [-] , J. Sedlář [-] , P. Hlaváček [-] , J. Janota [-] , E. Lukašík [-] , L. Kamočai [-] , J. Zlámal [-] , M. Hanák [-] , A. Žůrek [-]

ŽK: 30. T. Szabó , 47. J. Poulík , 75. M. Omelka , 80. M. Němec - 35. A. Žůrek , 55. L. Kamočai .
Počet diváků: 200. Rozhodčí: HUTĚČKA Josef - RAICHEL Miroslav (N), VALEŠ Petr (N).